[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Tadek Błażusiak zawodnikiem Orlen Teamu!

Podczas przeddakarowej konferencji prasowej Orlen Team zaprezentował nowego, sensacyjnego zawodnika!

Już po raz 13 zawodnicy Orlen Teamu wystartują w Rajdzie Dakar. W Warszawie 6 grudnia odbyła się konferencja prasowa na której omówiono przygotowania do zawodów. Zaprezentowano też nowego zawodnika Orlen Teamu. Jest nim Tadeusz Błażusiak. „Teddy” nie wystartuje w Dakarze 2013, będzie jeździł w cyklach zawodów w których uczestniczył do tej pory. Nie wyklucza jednak udziału w jednym z rajdów maratonów w przyszłym sezonie. Być może również wystartuje w Dakarze 2014. W najbliższym Rajdzie Dakar, który tym razem rusza z peruwiańskiej limy, pojadą Jacek Czachor, Marek Dąbrowski i Jakub Przygoński. Taktyka jeźdźców Orlen Teamu jest prosta. Jacek i Marek nie celując w indywidualny wynik „pojadą na Przygońskiego”. Kuba będzie dysponował całkowicie fabrycznym KTM-em, natomiast motocykle jego kolegów będą nieco cięższe – powiozą niektóre części zamienne dla Przygońskiego, które mogą się przydać np. w przypadku jego wywrotki. W 35 edycji Rajdu Dakar wystartuje rekordowa ilość 459 załóg i zawodników z 53 krajów, w tym 189 motocyklistów, 155 załóg samochodowych, 40 quadów i 75 ciężarówek. Na starcie zobaczymy 18 Polaków.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Sklep internetowy Gmoto.pl w czerwcu obchodził będzie dziesiąte urodziny. Sklep jest jednym z liderów rynku części zamiennych i akcesoriów dla motocykli, skuterów i pojazdów ATV.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij