[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Tadeusz Błażusiak Mistrzem Ameryki 2012!!!

Podczas niedzielnego wielkiego finału Mistrzostw Ameryki AMA Endurocross 2012 w Las Vegas Tadeusz Błażusiak „postawił kropkę nad i” wygrywając wszystkie swoje biegi pewnie zdobył (po raz czwarty) Mistrzostwo Ameryki.

Noc w Vegas była książkowym przykładem jak wygrywać zawody tak wysokiej rangi.  Błażusiak rozpoczął bardzo pewnie wykręcają najszybszy czas podczas treningów czasowych (59,031), Polak jako jedyny z całej stawki przełamał barierę 1 minuty.
Kolejny bieg był biegiem kwalifikacyjnym.  Tadeusz również pewnie wyszedł z bramki i jako zwycięzca biegu pewnie zakwalifikował się do wielkiego finału (finał w Vegas jest szczególny ponieważ składa się z dwóch niezależnych finałów, tzn. podwójne zwycięstwo w Vegas daje podwójną ilość punktów w klasyfikacji do Mistrzostw Ameryki(60 pkt.)).
W obydwóch finałach Błażusiak zabłysnął perfekcyjnym przygotowanie (zarówno technicznym jak i fizjologicznym) pewnie dowożąc komplet punktów na metę każdego z finałów.  Amerykańscy komentatorzy telewizyjni nie szczędzili słów pochwały porównując Polaka do perfekcyjnej maszyny zaprogramowanej do jednego celu – wygrywania.
Teraz Tadeusz wraca do Europy gdzie będzie przygotowywał się do pierwszej rundy Mistrzostw Świata Superenduro, która odbędzie się na jego ojczystej ziemi w Polsce.  (Pierwsza runda Mistrzostw Świata Superenduro odbędzie się  8-go grudnia 2012, w Atlas Arenie w Łodzi) 
 


podium finału nr 1 (Las Vegas 2012):
1.       Tadeusz Taddy Błażusiak
2.       Cody Webb
3.       Mike Brown
 
Podium finału nr 2 (Las Vegas 2012):
1.       Tadeusz Taddy Błażusiak
2.       Cody Webb
3.       Kyle Redmond
 
Ogólna klasyfikacja Mistrzostw Ameryki 2012:
1.       Tadeusz Taddy Błażusiak  - 249 punktów
2.       Coddy Webb – 179 punktów
3.       Mike Brown – 151 punktów

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij