[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Targi EICMA w Mediolanie 2018 - co, gdzie i kiedy?

Najmocniejsi światowi producenci, piękne hostessy i zaskakujące premiery motocyklowe. Tak w skrócie opisać można mediolańskie targi EICMA. Impreza startuje 6 listopada i potrwa sześć dni. 

Premiery motocyklowe 2019

EICMA (Esposizione Internazionale del Ciclo e Motociclo) to impreza na którą co roku czekam z wielką niecierpliwością. Przede wszystkim ze względu na zaskakujące premiery motocyklowe, ale nie tylko. Impreza rozkręca też nowe trendy na rynku jednośladów, a także wyznacza kierunki rozwoju technologii. Niestety z roku na rok coraz więcej producentów stawia na internet i to właśnie w sieci prezentuje większość nowości... Szkoda, bo przecież wyczekane i niespodziewane smakuje najlepiej.

Zobacz też: Najnowsze BMW: R1250GS i R1250RT

REKLAMA

W tym roku najbardziej nie możemy doczekać się premiery nowego BMW S1000RR, KTM-a Adventure 790 R, Husqvarny Svartpilen 701 i Yamahy T7. Ale czym jeszcze zaskoczy nas tegoroczna EICMA? Jest kilka plotek mogą okazać się niespodziankami: trójkołowa Honda, nowy hypermotard Ducati, a może nawet superbike Harleya-Davidsona. Podsumowując - warto czekać! 

Na targach nie zabraknie największych graczy takich jak Ducati, Honda, Yamaha, Suzuki, BMW, Husqvarna czy KTM.

Kiedy odbywają się targi EICMA w Mediolanie?

Targi startują 6 listopada i będą trwały sześć dni. Pierwsze dwa dni zarezerwowane są dla prasy. Bilety to koszt 19 euro - około 82 zł. Ogromny obiekt Rho Fiera na którym wystawiane są dwukołowe perełki znajduje się w północno-wschodniej części Mediolanu. Halę w której odbywają się targi znajdziesz pod tym linkiem.

EICMA Mediolan: bilety

Bilety możesz kupić wcześniej przez internet na oficjalnej stronie, lub w kasach tuż przed wejściem na targi.

Jak co roku ekipa miesięcznika Motocykl jedzie na EICMĘ by specjalnie dla was relacjonować to co się tam dzieje. Jeśli ich spotkasz nie bój się przybić piątki. 

W tym artykule znajdziesz listę najnowszych motocykli na 2019 rok (uaktualniamy ją na bieżąco).

Wpadaj też do nas na facebooka: https://www.facebook.com/Motocykl/

Zobacz również:
Od lutego wchodzi w życie nowe porozumienie na linii UE - Japonia. Jest szansa że motocykle z Japonii potanieją na europejskim podwórku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij