Targi Moto Trendy 2016 startują w poniedziałek

Moto Trendy 2016 to odbywające się od 2 listopada do 4 grudnia w podwarszawskich Kajetanach branżowe targi motocyklowe, których organizatorem jest firma Inter Cars.

W dniach 2 listopada - 4 grudnia 2015 odbędą się Targi Moto Trendy 2016, podczas których dział motocykli Inter Cars SA zaprezentuje ofertę odzieży, akcesoriów oraz części zamiennych na sezon 2016. Impreza organizowana jest wyłącznie dla obecnych i przyszłych odbiorców hurtowych czyli dla przedsiębiorców prowadzących sklepy i warsztaty motocyklowe (bez względu na wielkość i zasięg firmy). Spotkanie organizowane jest w siedzibie Inter Cars przy ul. Klonowej 48 w Kajetanach.

- Naszym klientem może być nawet najmniejszy warsztat, czy punkt dystrybucji skuterów – mówi Marcin Turski, kierownik sprzedaży w Dziale Motocykli Inter Cars. - Oferta asortymentowa, jak również warunki współpracy są atrakcyjne zarówno dla dużych jak i małych jednoosobowych działalności, a Moto Trendy to najlepsza okazja aby w jednym miejscu zapoznać się z pełną ofertą motocyklową Inter Cars - Części do Motocykli.

W czasie Targów odbywać się będą indywidualne spotkania handlowe z klientami, podczas których prezentowana będzie kompleksowa oferta na sezon 2016, obejmująca odzież, akcesoria oraz części zamienne. Taki model prezentacji zapewnia każdemu klientowi efektywną wizytę, podczas której będzie miał czas na zapoznanie się z ofertą, jak również na indywidualne spotkanie z dedykowanym handlowcem. W efekcie pozwala to na wspólne zaplanowanie zakupów, zapoznanie się z programami wsparcia, jak również z indywidualnym doborem oferty i pakietu rabatowego. A jest w czym wybierać, ponieważ  w ofercie znajduje się ponad 70 dostawców odzieży, akcesoriów, części zamiennych i eksploatacyjnych oraz środków smarnych i wyposażenia warsztatowego. To doskonała okazja aby poznać asortyment, zobaczyć na żywo jak wyglądają kolekcje odzieżowo-akcesoryjne i wspólnie zaplanować handlowo kolejny sezon.

Tak więc, jeżeli klientem, to skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Inter Cars i zarezerwuj termin spotkania indywidualnego.

Jeśli natomiast chcesz wziąć udział w targach po raz pierwszy, to wyślij zgłoszenie na [email protected] lub zadzwoń: 801 989 787

Zobacz również:
REKLAMA