Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Targi Motocykli i Skuterów KIELCE MOTO-EXPO 2015

Po Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, kalendarz targów motocyklowych powiększa się o kieleckie MOTO-EXPO. O ile pierwsze z wymienionych organizowane są wiosną, to kieleckie targi odbędą się już za kilkanaście dni.

Jesień to znakomity moment do pokazania nowości nadchodzącego sezonu. Już dziś możemy powiedzieć, że na stoisku Rometa będziesz mógł zobaczyć nową markę motocyklową RMT. Firma z Dębicy zapowiada też premierowe pokazy nowych modeli: turystycznego Romet ADV250, SCMB 250 oraz nowych modeli popularnych „125”. Na stoisku Harleya-Davidsona będziesz mógł zobaczyć nowe modele na sezon 2016 a w Junaku pojawi się nowa „125” utrzymana w chopperowym stylu M12.
Targi Motocykli i Skuterów KIELCE MOTO-EXPO 2015, odbędą się w dniach od 24 do 26 września 2015, wspólnie z Międzynarodowymi Targami Rowerowymi KIELCE BIKE-EXPO.

Jak dojechać: KIELCE MOTO-EXPO 2015, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce


 

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij