Targi Motor Show Poznań 2016 już za dwa tygodnie!

Jeśli choć przez moment zastanawiałeś się czy warto wybrać się do Poznania na kolejną edycję targów motoryzacyjnych, podpowiadamy warto!

Tylko dwa tygodnie dzielą nas od kolejnej edycji targów Motor Show, które odbędą się w dniach 31 marca - 3 kwietnia w Poznaniu. Oprócz typowo targowych atrakcji; motocykli, skuterów, akcesoriów, odzieży i motocyklowych gadżetów czekają tam na was ciekawe imprezy towarzyszące.

Po raz siódmy w swej historii, a po raz piąty w historii targów Poznań Motor Show odbędzie się Custom Festival czyli Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych.

Strefę customów ulokowano w pawilonie 6, zmagania potrwają od  31 marca do 3 kwietnia a organizatorem jest ekipa z magazynu „Custom”.

W programie są też pokazy stuntu. O odpowiedni poziom emocji zadbają w tym roku m.in. Leo Stunt i pierwsza polska stunt girl Ewa Pieniakowska. Gdzie ich szukać? 31.03-03.04 - sektor 10, przy pawilonie 6A.

Również podczas tegorocznej edycji targów nie zabraknie dziewczyn z portalu Speed Ladies. Wiemy już że spotkać tam będziecie mogli między innymi Anitę Seidel - zakochaną w żużlu dziewczynę, wpadnie tam wraz ze swoim motocyklem, oraz Weronikę Kwapisz, podróżniczkę  motocyklową i autorkę książki „Wszystko zaczyna się od marzeń”. Pawilon 6A, stoisko nr 3.

No i oczywiście stoisko MOTOCYKLA! Czekamy na Was w hali 6A, a wraz z nami prawdziwe laboratorium, w którym na Waszych oczach sprawdzać będziemy między innymi wytrzymałość kasków, jakość membran, odporność jeansów czy działanie kamizelek z poduszkami powietrznymi.

Fajne jest to, że organizatorzy zadbali o motocyklistów którzy przyjadą na swoich maszynach. Czeka na nich bezpłatny parking na terenie targów. Ulokowano go w bezpośrednim sąsiedztwie pawilonów z ekspozycją motocyklową - wjazd od ulicy Święcickiego. Żeby wjechać, wystarczy mieć biletu wstępu. Co ciekawe, przybyli na swych maszynach motocykliści - ale tylko oni - będą mogli kupić bilety bezpośrednio w bramie wjazdowej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.motorshow.pl

Pełną listę wystawców znajdziecie TU

Zobacz również:
REKLAMA