Targi Poznań Motor Show 2020 przeniesione!

Termin tegorocznych targów Poznań Motor Show po raz kolejny został zmieniony. Poznaj nową datę. 

Z powodu epidemii koronawirusa, tradycyjny, wiosenny termin targów Poznań Motor Show został już raz przesunięty - na czerwiec tego roku. Dzisiaj dotarły do nas kolejne złe wieści. Kiepska sytuacja branży motoryzacyjnej, oraz brak wyraźnego końca epidemii spowodowała, że organizatorzy zdecydowali się na odwołanie również czerwcowej edycji. W komentarzu nadesłanym z biura tagów czytamy "W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok, na termin 8-11 kwietnia 2021 roku. Nieustannie monitorujemy sytuację w branży i wiemy, że w obecnej sytuacji firmy motoryzacyjne koncentrują się przede wszystkim na uruchamianiu produkcji i przygotowaniach do wznowienia pełnej sprzedaży. Dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie decyzji o ponownej zmianie terminu Poznań Motor Show oraz Targów techniki Motoryzacyjnej."

Tegoroczny sezon targowy nie zapowiada się w różowych kolorach. Z jednej strony docierają do nas informacje o tym, że tegoroczna edycja targów motocyklowych w Kolonii będzie miała formę rozbudowanej prezentacji internetowej. Słyszeliśmy również, że poważnie zagrożone są także jesienne targi EICMA w Mediolanie. Z docierających plotek wynika, że producenci za wszelką cenę starają się minimalizować starty spowodowane kiepską sprzedażą i zamknięciem fabryk. Z drugiej strony producenci coraz częściej rozglądają się również za nowymi formami promocji. 

Jedno jest pewne, po epidemii obudzimy się w całkiem nowym świecie, który w niczym nie będzie przypominał tego dotychczasowego.   

 

REKLAMA