[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Targi Wrocław Motorcycle Show już w najbliższy weekend!

Zastanawiasz się jak spędzić weekend? 17 marca wpadaj do Wrocławia na targi motocyklowe! Piękne dziewczyny, najnowsze motocykle i największe marki, a wśród nich: Honda, Yamaha, BMW, Harley-Davidson, Triumph i Indian.

VII Wrocław Motorcycle Show 2018 Poprzednie edycje Wrocław Motorcycle Show

Na początku marca w Warszawie odbyły się motocyklowe targi, ale to nie koniec. Teraz kolej na Wrocław. Hala Stulecia w której odbywają się VII Wrocław Motorycyle Show co roku ściąga do siebie wielu lokalnych dealerów, oraz importerów motocykli. Zaprezentują oni również najnowsze premierowe maszyny, które jeszcze nie wyjechały na drogi. Miesięcznik Motocykl jest patronem medialnym tego wydarzenia. 

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych motocykli 2018 roku jest Yamaha Niken. Pojawi się też we Wrocławiu. To maszyna, której szczęśliwą liczbą jest „3”. Ma trzy koła, zostawia trzy ślady i napędza ją trzy cylindrowy silnik z MT-09. Chcesz zobaczyć jak wygląda pierwszy w historii sportowy trójkołowiec? Wpadaj na wrocławskie targi. Yamaha oprócz Nikena na pewno nie zapomni o najnowszej MT-07 i MT-09 SP.

Na warszawskich targach nie było Hondy, a szkoda bo byliśmy ciekawi nowych CB z rodziny Neo Sports Cafe. Nie wszystko jednak stracone. We Wrocławiu Honda postawi stoisko, więc szczególnie liczymy na to że przywiezie ze sobą nowe CB 1000R, CB 300R i CB 125R.

Nie zabraknie też nowości BMW, Indiana, Triumpha i Harleya Davidsona. Jedną z głównych atrakcji będzie pokaz FMX, czyli widowiskowych skoków i ewolucji na motocyklach cross’owych. MotoSave zaprezentuje swoją aplikację, mogącą uratować motocyklistom życie. Mniej doświadczonych powinna zainteresować seria darmowych szkoleń, którą przeprowadzą Motopomocni. Podczas targów odbędzie się też pokaz mody motocyklowej, a także wystawa motocykli zabytkowych i customowych.

Gościem specjalnym targów będzie jeden z konstruktorów motocykli Munch – inż. Konrad Czwordon. W latach 60-tych marka Munch wyróżniała się na tle konkurencji. Ich prototyp Munch-4 „Mammut” zyskał nawet miano najszybszego motocykla sportowo-turystycznego na świecie. Inż. Czwordon uczestniczył w projektowaniu modelu Mammut 2000. Motocykl ten ma 2000 cm3 pojemności, moc 260 KM i 386 Nm momentu obrotowego.

REKLAMA

Co jeszcze czeka Cię na targach? Sprawdź na stronie: www.wms.info.pl

Godziny otwarcia:
Sobota (17 marca 2018) 10.00-18.00
Niedziela (18marca 2018) 10.00-17.00

Ceny biletów:
normalny 25 zł,
ulgowy 20 zł,
dzieci do 10 lat - bezpłatnie

Tu możesz kupić bilet on-line: https://www.biletin.pl/pl

Adres: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Poprzednie edycje Wrocław Motorcycle Show

zobacz galerię

Zobacz również:
Hayabusa to motocykl który w pełni zasługuje już na miano legendarnego. Własnie dlatego fani i miłośnicy tego motocykla zorganizowali pierwszy ogólnopolski zlot Hayabusy. Zlot odbędzie się 27 września na lotnisku Bemowo w Warszawie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij