Targi branżowe Moto Trendy 2016

Prowadzisz salon, sklep lub warsztat motocyklowy? Chcesz rozpocząć współpracę z Inter Motors i przy okazji poznać ich ofertę? Targi Mototrendy 2016 będą do tego doskonałą okazją.

Inter Motors
Moto Trendy 2016 Branżowe Targi Motocyklowe.

W dniach 2 listopada do 4 grudnia 2015 r. odbywają się targi Moto Trendy 2016,podczas których Dział Motocykli Inter Cars SA zaprezentuje ofertę odzieży, akcesoriów oraz części zamiennych na sezon 2016. To impreza tylko i wyłącznie dla obecnych i przyszłych odbiorców hurtowych tzn. przedsiębiorców prowadzących sklepy i warsztaty o profilu motocyklowym, bez względu na wielkość i zasięg firmy. Spotkanie organizowane jest w Inter Cars, ul. Klonowa 48, 05-830 Kajetany.
- Naszym klientem może być nawet najmniejszy warsztat, czy punkt dystrybucji skuterów – mówi Marcin Turski, kierownik sprzedaży w Dziale Motocykli Inter Cars. - Oferta, jak również warunki współpracy są atrakcyjne zarówno dla dużych jak i małych jednoosobowych działalności, a Moto Trendy to najlepsza okazja aby w jednym miejscu zapoznać się z pełną ofertą motocyklową Inter Cars. W czasie targów odbywać się będą indywidualne spotkania handlowe z klientami, podczas których prezentowana będzie pełna oferta na sezon 2016. Obejmuje ona odzież, akcesoria oraz części zamienne. Indywidualne spotkanie z dedykowanym handlowcem pozwala na wspólne zaplanowanie zakupów, zapoznanie się z programami wsparcia, jak również z indywidualnym doborem oferty i pakietu rabatowego. A jest w czym wybierać, ponieważ w ofercie Inter Cars  znajduje się ponad 70 dostawców odzieży, akcesoriów, części zamiennych i eksploatacyjnych oraz środków smarnych i wyposażenia warsztatowego.

Jesteś klientem? Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Inter Cars i zarezerwuj termin spotkania indywidualnego.
Chcesz wziąć udział w Targach po raz pierwszy? Wyślij zgłoszenie na [email protected], lub zadzwoń: 801 989 787.

Zobacz również:
REKLAMA