Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Targi branżowe Moto Trendy 2016

Prowadzisz salon, sklep lub warsztat motocyklowy? Chcesz rozpocząć współpracę z Inter Motors i przy okazji poznać ich ofertę? Targi Mototrendy 2016 będą do tego doskonałą okazją.

Moto Trendy 2016 Branżowe Targi Motocyklowe.

W dniach 2 listopada do 4 grudnia 2015 r. odbywają się targi Moto Trendy 2016,podczas których Dział Motocykli Inter Cars SA zaprezentuje ofertę odzieży, akcesoriów oraz części zamiennych na sezon 2016. To impreza tylko i wyłącznie dla obecnych i przyszłych odbiorców hurtowych tzn. przedsiębiorców prowadzących sklepy i warsztaty o profilu motocyklowym, bez względu na wielkość i zasięg firmy. Spotkanie organizowane jest w Inter Cars, ul. Klonowa 48, 05-830 Kajetany.
- Naszym klientem może być nawet najmniejszy warsztat, czy punkt dystrybucji skuterów – mówi Marcin Turski, kierownik sprzedaży w Dziale Motocykli Inter Cars. - Oferta, jak również warunki współpracy są atrakcyjne zarówno dla dużych jak i małych jednoosobowych działalności, a Moto Trendy to najlepsza okazja aby w jednym miejscu zapoznać się z pełną ofertą motocyklową Inter Cars. W czasie targów odbywać się będą indywidualne spotkania handlowe z klientami, podczas których prezentowana będzie pełna oferta na sezon 2016. Obejmuje ona odzież, akcesoria oraz części zamienne. Indywidualne spotkanie z dedykowanym handlowcem pozwala na wspólne zaplanowanie zakupów, zapoznanie się z programami wsparcia, jak również z indywidualnym doborem oferty i pakietu rabatowego. A jest w czym wybierać, ponieważ w ofercie Inter Cars  znajduje się ponad 70 dostawców odzieży, akcesoriów, części zamiennych i eksploatacyjnych oraz środków smarnych i wyposażenia warsztatowego.

Jesteś klientem? Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Inter Cars i zarezerwuj termin spotkania indywidualnego.
Chcesz wziąć udział w Targach po raz pierwszy? Wyślij zgłoszenie na mototrendy@intercars.eu, lub zadzwoń: 801 989 787.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE