Targi w Poznaniu przeniesione na inny termin!

Wystawa Poznań Motor Show z uwagi na sytuację biznesową związaną z pojawieniem się koronawirusa została przesunięta na inny termin. Zobacz kiedy.

Poznań Motor Show to kolejna impreza, która została trafiona odłamkowym paniki przed epidemią koronawirusa. Rzecznik prasowy organizatora poinformował dzisiaj o tym, że ze względu na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie, wywołaną zachorowaniami na koronawirusa organizator - Grupa MTP podjął decyzję o przesunięciu terminu targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show. Targi pierwotnie miały odbyć się w terminie 26-29 marca 2020.

Wyznaczony został nowy termin organizacji wystawy: 18-21 czerwca 2020. To dobra informacja dla nas bowiem sezon motocyklowy będzie już w pełni. Z drugiej strony nowości motocyklowe będą już dawno na rynku. Również na targach w Poznaniu, na naszym stoisku mieliśmy wręczyć kluczyki do nagrody w naszym Plebiscycie Best Bikes 2020 - Triumpha Scramblera 1200. W związku z przeniesieniem terminu tak się nie stanie. Pracujemy nad opracowaniem nowego sposobu przekazania nagrody głównej. Kiedy ustalimy właściwą drogę damy znać.

Organizator targów Grupa MTP podjął tę decyzję z wyprzedzeniem ponieważ doniesienia płynące z GIS (Głównego Inspektoratu Sanitarnego) oraz innych instytucji i organów rządowych sugerowały, że istnieje spore ryzyko całkowitego odwołania imprezy. To chyba właściwy czas bowiem dziś potwierdzono pierwszy przypadek zachorowania na koronawirusa w Polsce (w Zielonej Górze), co za tym idzie wszystkie imprezy masowe są zagrożone.

Zobacz także:

Grand Prix w Katarze i Tajlandii odwołane z powodu koronawirusa

Póki co Ptak Warsaw Motorcycle Show w Nadarzynie, które ma odbyć się w najbliższy weekend NIE zostało odwołane i ma odbyć się zgodnie z planem.

AKTUALIZACJA:

Targi Ptak Warsaw Motorcycle Show w Nadarzynie również odbędą się w innym terminie. Więcej informacji Targi motocyklowe w Warszawie przełożone!

REKLAMA