[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Tatuaż na oponie Pirelli?

Pirelli zatrudniło tatuażystę Scotta Campbella aby wykonał tatuaż trójcy świętej na oponie Pirelli Diablo Corsa II. Projekt Holy Trinity został zaplanowany na otwarcie firmowego sklepu Pirelli PZero w Mediolanie. Wygląda to ciekawie, chociaz szkoda byłoby spalić tego laczka startując spod świateł Diavelem...

Oprócz opony wytatuowany został też kombinezon Dainese. Scott Campbell podjął się tego wyzwania, bo jak sam stwierdził: opona motocyklowa to coś z czym jeszcze nie pracował i było to osobiste wyzwanie aby zaprojektować i wykonać taki tatuaż. Przez to w trakcie pracy wcielał się w projektanta i krawca wykonującego szablon, z którego wykonał tatuaż. Starał się unikać projektowania komputerowego bo uważa że projektowanie na ekranie zabija ducha tego typu sztuki. Naprawdę ciekawa rzecz.

REKLAMA

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij