[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Tatuaż na oponie Pirelli?

Pirelli zatrudniło tatuażystę Scotta Campbella aby wykonał tatuaż trójcy świętej na oponie Pirelli Diablo Corsa II. Projekt Holy Trinity został zaplanowany na otwarcie firmowego sklepu Pirelli PZero w Mediolanie. Wygląda to ciekawie, chociaz szkoda byłoby spalić tego laczka startując spod świateł Diavelem...

Oprócz opony wytatuowany został też kombinezon Dainese. Scott Campbell podjął się tego wyzwania, bo jak sam stwierdził: opona motocyklowa to coś z czym jeszcze nie pracował i było to osobiste wyzwanie aby zaprojektować i wykonać taki tatuaż. Przez to w trakcie pracy wcielał się w projektanta i krawca wykonującego szablon, z którego wykonał tatuaż. Starał się unikać projektowania komputerowego bo uważa że projektowanie na ekranie zabija ducha tego typu sztuki. Naprawdę ciekawa rzecz.

Zobacz również:
Podczas kontroli drogowej dowiadujesz się, że twoja maszyna ma sfałszowany przebieg. Zobacz co niesie za sobą taka sytuacja.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA