Tenere Competition white

XT 1200 Z Super Tenere cieszyło się w zeszłym roku sporym powodzeniem. Okrzyknięta przez twórców powrotem legendy i królową/królem pustyni sprzedawała się całkiem nieźle, a w testach także wypadała dobrze.

Na rok 2011 Yamaha przygotowała nowe barwy. Oprócz zeszłorocznego Viper Blue (niebieski) i Silver Tech (srebrny) Tenere pojawi się również w barwach Competition White (biały) znanych z mniejszych motocykli enduro i cross od Yamahy. Plotka głosi, że być może dostępny będzie kolor Midnight Black (czarny), ale ta informacja nie jest jeszcze potwierdzona. Poniżej znajdziecie zdjęcia Super Tenery w nowym malowaniu oraz film z włoską reklamą Yamahy. Spot jest efektowny i ciekawy, a hasło przewodnie głosi:Take your soul everywhere. and come back (w wolnym tłumaczeniu: Zabierz swoją duszę wszędzie, i z powrotem). Nie jest może superchwytliwe, natomiast widoki pustyni w Namibii już robią wrażenie.


zobacz galerię

Zobacz również:
Mimo sukcesów w MotoGP, Suzuki wciąż jest nieobecne w rywalizacji w WSBK. Sytuacja to może jednak wkrótce ulec zmianie – Hamamatsu ma plan powrotu do World Superbike, a jego główną częścią będzie nowy GSX-R 1000.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA