Teraz 5 lat gwarancji na produkty Seca

Seca, czyli producent odzieży i akcesoriów motocyklowych idzie grubo - teraz dostaniesz nawet 5 lat gwarancji i to zupełnie za darmo! Sprawdź jakie to proste!

W ofercie Seca znajdziesz wszystko, co jest niezbędne motocykliście. Odnajdą się tu zarówno fani turystyki, jak i szutrów, cafe racerów i klasyków oraz fani upalania na torze. Oprócz kurtek, spodni, rękawic i wszelkiego rodzaju butów w ofercie znajdziesz również kaski, akcesoria typu kominiarki, pasy nerkowe, przeciwdeszczówki, t-shirty  czy nawet okulary. Co ważne ubierzesz i wyposażysz tu również swoją kobietę.

Nowością w ofercie jest program Seca Care, dzięki któremu możesz zyskać aż 5-letnią gwarancję na absolutnie każdy produkt oznaczony logo Seca Care kupiony u dowolnego oficjalnego dealera.

Jak skorzystać z przedłużonej gwarancji Seca Care?

To proste! Masz 14 dni od daty zakupu na zarejestrowanie produktu na stronie www.seca.com.pl/secacare  Rejestracja produktu jest absolutnie darmowa, podobnie jak objęcie go przedłużoną do 5 lat gwarancją.

W przypadku ewentualnej reklamacji przez pierwsze 2 lata należy ją zgłosić w sklepie, w którym dokonano zakupu. Zaś po upływie 2 lat, ewentualne problemy należy zgłosić za pośrednictwem formularza na stronie www.seca.com.pl/secacare/zglosreklamacjesecacare

Są tylko dwa ograniczenia:

  • program działa tylko na terytorium Polski
  • oferta dotyczy produktów w cenie katalogowej (bez żadnych rabatów)

Seca Care - 5 lat gwarancjiSeca
Zobacz również:
REKLAMA