REKLAMA

Teraz 5 lat gwarancji na produkty Seca

Seca, czyli producent odzieży i akcesoriów motocyklowych idzie grubo - teraz dostaniesz nawet 5 lat gwarancji i to zupełnie za darmo! Sprawdź jakie to proste!

W ofercie Seca znajdziesz wszystko, co jest niezbędne motocykliście. Odnajdą się tu zarówno fani turystyki, jak i szutrów, cafe racerów i klasyków oraz fani upalania na torze. Oprócz kurtek, spodni, rękawic i wszelkiego rodzaju butów w ofercie znajdziesz również kaski, akcesoria typu kominiarki, pasy nerkowe, przeciwdeszczówki, t-shirty  czy nawet okulary. Co ważne ubierzesz i wyposażysz tu również swoją kobietę.

Nowością w ofercie jest program Seca Care, dzięki któremu możesz zyskać aż 5-letnią gwarancję na absolutnie każdy produkt oznaczony logo Seca Care kupiony u dowolnego oficjalnego dealera.

Jak skorzystać z przedłużonej gwarancji Seca Care?

To proste! Masz 14 dni od daty zakupu na zarejestrowanie produktu na stronie www.seca.com.pl/secacare  Rejestracja produktu jest absolutnie darmowa, podobnie jak objęcie go przedłużoną do 5 lat gwarancją.

W przypadku ewentualnej reklamacji przez pierwsze 2 lata należy ją zgłosić w sklepie, w którym dokonano zakupu. Zaś po upływie 2 lat, ewentualne problemy należy zgłosić za pośrednictwem formularza na stronie www.seca.com.pl/secacare/zglosreklamacjesecacare

Są tylko dwa ograniczenia:

  • program działa tylko na terytorium Polski
  • oferta dotyczy produktów w cenie katalogowej (bez żadnych rabatów)

Seca Care - 5 lat gwarancjiSeca

zobacz galerię

Zobacz również:
Mówisz dżinsy motocyklowe i oczami wyobraźni widzisz fajne spodnie uszyte z niebieskiego denimu, które dla zwiększenia bezpieczeństwa podszyte zostały grubą warstwą odpornego na przetarcia materiału (najczęściej kevlaru, włókien aramidowych lub im pochodnych) chroniącego nie tylko tyłek przed asfaltowym pilingiem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA