Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Tesla Gogoro to przyszłość?

Producent ekskluzywnych samochodów elektrycznych, Tesla zaprezentował elektryczny skuter Gogoro, który być może jest przyszłością wielkich miast.

Sam skuter to być może nic nadzwyczajnego choć sam fakt że można go połączyć z systemem Android, uruchomić aplikację GoPro i zrobić wiele innych multimedialnych rzeczy już go wyróżnia. Podobnie jak designerski wygląd i sam pomysł na stworzenie takiego pojazdu. Co w nim wyjątkowego? Tesla nie myśli lokalnie i Gogoro to nie tylko zwykły skuter. Cały projekt ma charakter raczej globalny bo wychodzi dalej niż konstrukcja skutera. Sam skuter ma być wyposażony w wymienne baterie, które (jeśli oczywiście projekt przyjmie się w dużych miastach) będzie można wymieniać w specjalnych stacjach ładujących rozstawionych w różnych punktach wielkich miast. Na dodatek skuter będzie się uczył twojego stylu jazdy, obliczał zużycie i zasięg na baterii i sugerował ci gdzie powinieneś zmienić baterie by dalej bezproblemowo jechać. To zaoszczędzi czasu na ładowanie baterii przez kilka godzin. Gogoro to prawdziwy Smartscooter. Póki co to oczywiście tylko prototyp, ale być może Tesla wymyśliła sposób na rozpropagowanie elektrycznych skuterów w europejskich miastach. Reszty dowiecie się z filmu.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE