[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Testujemy najnowsze Triumphy - zobacz film!

Dwa nowe Tigery – 800 i 1200, a także dwa Bonneville – Speedmaster i Bobber to motocykle które mamy okazję przetestować w Hiszpanii i Maroko. Pogoda w tym roku jest zaskakująca, bo w Afryce zamiast wydm, zastaliśmy śnieg!

Słoneczne winkle Andaluzji na trasie z Estapony do Gibraltaru, to miejsce w którym skupiliśmy się głównie na testach brytyjskich klasyków - Speedmastera i Bobbera Black. Natomiast Maroko to idealne środowisko dla nowych Tigerów. Niestety w tym roku pogoda okazała się być nieobliczalna, a widok śniegu w Afryce zaskoczył nie tylko nas, ale także mieszkańców Maroka! Widziałeś kiedyś oblodzone palmy? My też nie! Ale nie ma tego złego… Przetestujemy Tigera w najtrudniejszych warunkach ze szczególnym uwzględnieniem podgrzewanych manetek, kontroli trakcji i ABSu!

REKLAMA

Więcej na temat tych motocykli przeczytacie w kwietniowym numerze Motocykla!

zobacz galerię

Zobacz również:
Jeździsz starszym model Suzuki? Wakacje to najlepszy moment by odwiedzić autoryzowany serwis. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij