[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

The Art of Ride - kino motocyklowe

Lubisz oglądać filmy i kochasz motocykle? The Art of Ride to pierwszy w Polsce tak duży festiwal filmów motocyklowych.

Motocykle w głównej roli, historie które przyprawia Cię o gęsia skórkę, inspirujący ludzie i wielki ekran - tak najkrócej można opisać The Art of Ride. Dwudniowy festiwal jest jest jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce (i jednym z pierwszych w Europie). Podobne imprezy odbywają się też w Portugalii, Francji, Wielkiej Brytanii. To przede wszystkim świetna okazja żeby naładować się motocyklową energią na nadchodzący sezon. Podczas dwóch dni (20-21 kwietnia) zobaczysz tam najciekawsze polskie i zagraniczne filmy w których główną rolę odgrywają dwa kółka i podróże. Nie zabraknie opowieści o niebezpiecznych, samotnych i dalekich wyprawach. Team Speedway Śląsk pokaże nam kawałek historii żużlu. "Śniegiem po oczach" opowie o zimowej wyprawie na Nordkapp. Na festiwalu zjawią się też Motogringos, czyli para która wyjechała na 9-cio miesięczne motocyklowe wakacje.

Udział w festiwalu jest całkowicie darmowy. Zaoszczędzoną kasę lepiej wydać na tankowanie. 

REKLAMA

Zgłoś swój film

Na festiwalu zobaczysz nie tylko profesjonalne produkcje, ale również te bardziej amatorskie. Chcesz spróbować swoich sił? Weź udział w konkursie i zgłoś swój film. W tamtym roku główną nagrodą była ręcznie robiona statuetka w kształcie kamery, stworzona z części motocyklowych. Za obiektyw posłużyły łożyska, korba i tryby połączone razem, zębatki odbierające stały się szpulami, a kliszę zastąpił łańcuch. Totalny odjazd, sami chcielibyśmy taką motokamerę w redakcji.

Filmy możesz zgłaszać w dwóch kategoriach:

1. Podróż motocyklowa. Wymagania: podróż motocyklowa jako główny motyw filmu, długość powyżej 10 minut.

2. Short. Wymagania: motocykl jako główny motyw filmu, długość od 5 do 10 minut.
Filmy możesz przesłać do 8 marca 2018 r. na adres kontakt@silesianbrothers.pl

Gdzie i kiedy?

To już VI edycja festiwalu w Nowej Rudzie. Wcale nas to nie dziwi bo chyba nie ma na ziemi osoby, której oglądanie filmów nie sprawiałoby frajdy. Kino Patria to lokalne, kameralne miejsce z piękną historią, kawiarnią i sporym parkingiem tuż obok. Odbędzie się tam seans, rozdanie nagród i after party z uczestnikami. Kino znajduje się w Rudzie Śląskiej (20 km od Gliwic) na ul.Chorzowskiej 3. Impreza startuje 20 kwietnia!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://TheArtOfRide.pl/zobacz galerię

Zobacz również:
5-8 lipca w Pradze odbyła się ogromna impreza z okazji 115 urodzin marki Harley-Davidson. Byliśmy tam i widzieliśmy jak potrafią bawić się Harleyowcy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij