REKLAMA

The Dirty Dozen. Oto motocross w swojej najpiękniejszej odsłonie [FILM]

Dwunastu zawodników ze światowej czołówki motocrossu, hard enduro i trialu. Setki godzin przygotowań i treningów, karkołomne ewolucje i niewiarygodne umiejętności. Oto krótkie streszczenie filmu The Dirty Dozen.

Billy Bolt Youtube/ScreenShot

The Dirty Dozen, czyli Parszywa Dwunastka to nawiązanie do kultowego filmu Roberta Aldricha z 1967 roku, z Lee Marvinem w roli głównej. Podobnie jak tam, także tutaj spotkało się dwunastu bohaterów, którzy w trudzie i brudzie przygotowują się do niezwykle ważnej misji – tym razem chodzi o prestiżowe zawody Motocross of Nations.

Z treningów przed zawodami powstał niezwykle efektowny film, który daje pojęcie o gigantycznej pracy, jaką muszą wykonać zawodnicy i o profesjonalizmie, który pozwala im wykonywać niemożliwe na pozór ewolucje.

W filmie wzięli udział Zach Osborne, Graham Jarvis, Jason Anderson, Billy Bolt, Dean Wilson, Colby Raha, Pauls Jonass, Tayla Jones, Talon Hawkins, Jalek Swoll, Thomas Kjer Olsen i Jed Beaton. Film można pobrać na Google Play, iTunes, Vimeo i kilku innych serwisach. Więcej informacji pod adresem dirtydozenmovie.com

Zobacz również:
Ukraińcy, Gruzini, Rosjanie – Straż Graniczna niemal codziennie zatrzymuje fałszywy dokument prawa jazdy, okazywany przez osoby wjeżdżające do Polski. Jak przyznają strażnicy, podrabiane prawka stają się już prawdziwą plagą.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA