The Dirty Dozen. Oto motocross w swojej najpiękniejszej odsłonie [FILM]

Dwunastu zawodników ze światowej czołówki motocrossu, hard enduro i trialu. Setki godzin przygotowań i treningów, karkołomne ewolucje i niewiarygodne umiejętności. Oto krótkie streszczenie filmu The Dirty Dozen.

Billy Bolt Youtube/ScreenShot

The Dirty Dozen, czyli Parszywa Dwunastka to nawiązanie do kultowego filmu Roberta Aldricha z 1967 roku, z Lee Marvinem w roli głównej. Podobnie jak tam, także tutaj spotkało się dwunastu bohaterów, którzy w trudzie i brudzie przygotowują się do niezwykle ważnej misji – tym razem chodzi o prestiżowe zawody Motocross of Nations.

Z treningów przed zawodami powstał niezwykle efektowny film, który daje pojęcie o gigantycznej pracy, jaką muszą wykonać zawodnicy i o profesjonalizmie, który pozwala im wykonywać niemożliwe na pozór ewolucje.

W filmie wzięli udział Zach Osborne, Graham Jarvis, Jason Anderson, Billy Bolt, Dean Wilson, Colby Raha, Pauls Jonass, Tayla Jones, Talon Hawkins, Jalek Swoll, Thomas Kjer Olsen i Jed Beaton. Film można pobrać na Google Play, iTunes, Vimeo i kilku innych serwisach. Więcej informacji pod adresem dirtydozenmovie.com

REKLAMA