The Distinguished Gentleman's Ride

28-29 września 2019 roku odbędzie się kolejna edycja słynnego na całym świecie The Distinguished Gentleman's Ride (DGR 2019). Ideą tej motocyklowej imprezy jest walka z rakiem prostaty.

.

| Data aktualizacji: 2019-09-19
rajd motocyklowy 2019, imprezy motocyklowe, DGR Wrocław, DGR Warszawa, Triumph Bartek Zaranek Photography

W ostatni weekend września (28-29.09) obędzie się jedyna w swoim rodzaju, międzynarodowa, charytatywna impreza motocyklowa - The Distinguish Gentlemans Ride (DGR). Już po raz siódmy elegancko ubrani motocykliści i motocyklistki na swoich klasycznych i customowych sprzętach przejadą ulicami ponad 600 miast na całym świecie by propagować profilaktykę badań raka prostaty oraz wspierać przeciwdziałanie fali samobójstw wśród mężczyzn. Harmonogram DGR w Polsce:

  • 28 września (sobota) – Warszawa
  • 29 września (niedziela) - Wrocław, Łódź, Kraków

Impreza jest darmowa, ale przejazd jest poprzedzony dobrowolną zbiórką pieniędzy na cele charytatywne. Z roku na rok projekt przyciąga coraz więcej ludzi, co przekłada się na coraz  większą kwotę zbiórki. W zeszłym roku ponad 100 000 uczestników biorących udział w DGR na całym świecie, zebrało kwotę ponad 6 mln dolarów.

The Distinguished Gentleman's Ride 2019

to święto miłośników klasycznych i zabytkowych motocykli, a także customów: cafe racerów, bobberów, scamblerów itp. Biorący w nim udział motocykliści mają wyglądać na prawdziwych dżentelmenów (w koszulach i garniturach). Wszystko po to by zmienić stereotypowe postrzeganie motocyklistów przez społeczeństwo.

Chciałbyś wziąć udział w DGR? Zarejestruj się na stronie: www.gentlemansride.com

Więcej informacji znajdziesz na facebook'owych wydarzeniach:

Podziękowania należą się marce Triumph, która po raz kolejny została sponsorem tego wydarzenia! 

REKLAMA