[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.8

The Distinguished Gentleman's Ride

28-29 września 2019 roku odbędzie się kolejna edycja słynnego na całym świecie The Distinguished Gentleman's Ride (DGR 2019). Ideą tej motocyklowej imprezy jest walka z rakiem prostaty.

.

| Data aktualizacji: 2019-09-19

W ostatni weekend września (28-29.09) obędzie się jedyna w swoim rodzaju, międzynarodowa, charytatywna impreza motocyklowa - The Distinguish Gentlemans Ride (DGR). Już po raz siódmy elegancko ubrani motocykliści i motocyklistki na swoich klasycznych i customowych sprzętach przejadą ulicami ponad 600 miast na całym świecie by propagować profilaktykę badań raka prostaty oraz wspierać przeciwdziałanie fali samobójstw wśród mężczyzn. Harmonogram DGR w Polsce:

REKLAMA
  • 28 września (sobota) – Warszawa
  • 29 września (niedziela) - Wrocław, Łódź, Kraków

Impreza jest darmowa, ale przejazd jest poprzedzony dobrowolną zbiórką pieniędzy na cele charytatywne. Z roku na rok projekt przyciąga coraz więcej ludzi, co przekłada się na coraz  większą kwotę zbiórki. W zeszłym roku ponad 100 000 uczestników biorących udział w DGR na całym świecie, zebrało kwotę ponad 6 mln dolarów.

The Distinguished Gentleman's Ride 2019

to święto miłośników klasycznych i zabytkowych motocykli, a także customów: cafe racerów, bobberów, scamblerów itp. Biorący w nim udział motocykliści mają wyglądać na prawdziwych dżentelmenów (w koszulach i garniturach). Wszystko po to by zmienić stereotypowe postrzeganie motocyklistów przez społeczeństwo.

Chciałbyś wziąć udział w DGR? Zarejestruj się na stronie: www.gentlemansride.com

Więcej informacji znajdziesz na facebook'owych wydarzeniach:

Podziękowania należą się marce Triumph, która po raz kolejny została sponsorem tego wydarzenia! 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij