The Distinguished Gentleman's Ride we Wrocławiu. Dołącz do nas 22 maja!

Już w najbliższą niedzielę, 22 maja odbędzie się kolejna edycja znanej na całym świecie imprezy The Distinguished Gentleman’s Ride. Także Wrocław weźmie udział w tej szlachetnej inicjatywie.

The Distinguished Gentleman's Ride Unikat

The Distinguished Gentleman's Ride to sposób na nagłośnienie zbiórki funduszy na profilaktykę i walkę z rakiem prostaty. Każdy uczestnik rejestrujący się na stronie www.gentlemansride.com - może dobrowolnie wpłacić datek na walkę z rakiem. 

Projekt wystartował w 2012 roku w Sydney w Australii. Organizatorzy doszli do wniosku, że negatywny wizerunek motocyklistów wymaga zmiany i może stać się również wyzwaniem dla realizacji szczytnego celu jakim jest walka z rakiem.

Pierwsza polska edycja DGR we Wrocławiu odbyła się w 2014 roku z inicjatywy Grzegorza Korczaka, założyciela firmy UNIKAT – wrocławskiego warsztatu customizującego motocykle. W tym roku The Distinguished Gentleman’s Ride 2022 zagości we Wrocławiu już po raz dziewiąty.

Uczestnicy spotkają się w siedzibie Unikat Motorworks i Triumph Wrocław przy ulicy Skarzyńskiego 9. Zespół wspiera również Sklep Motocyklowy STODOŁA. Na miejscu czekać będzie kawa, przekąski, konkursy i sesje zdjęciowe. Gwoździem programu będzie krótki wykład dr. Andrzeja Przybyły pt. „Męskie zdrowie. Profilaktyka, dieta, alkohol, prostata."

Następnie grupa uczestników podąży za przewodnikami na pierwszy przystanek pod Centrum Historii Zajezdnia, a potem pod Halę Stulecia, gdzie będzie można skorzystać z food trucków.
Organizatorzy planują również sesje zdjęciową uczestników. Obowiązują stroje wieczorowe i duża kultura osobista.

Zobacz również:
REKLAMA