Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

The Distinguished Gentleman’s Ride w Polsce

The Distinguished Gentleman’s Ride odbędzie się 28 września w Polsce, a konkretnie w trzech miastach: we Wrocławiu, w Gdańsku i w Warszawie.

The Distinguished Gentleman’s Ride The Distinguished Gentleman’s Ride w Polsce

O co chodzi? The Distinguished Gentleman’s Ride to impreza odbywająca się tego samego dnia na całym świecie. W Polsce patronem imprezy jest importer Triumpha – Inter Motors. Gry plan jest prosty - elegancko ubrani fani i fanki klasyki (ok. 20 000 osób na całym świecie) spotykają się w umówionym miejscu i całą grupą przejeżdżają określoną trasę. Taka akcja jest zaplanowana w ponad 200 miastach na całym świecie. Impreza ma na celu podniesienie świadomości i wspierania badań naukowych dotyczących raka prostaty.

Ta choroba zabija 1300 ludzi dziennie... Uczestnicy przejazdu wspierają akcję charytatywną i promocję zdrowia mężczyzn. Przy okazji miło spędzają czas i łamią stereotypy dotyczące motocyklistów. Impreza jest otwarta dla wszystkich, jednak mile widziane jest stylowe, eleganckie ubranie.

Miło widziane są przede wszystkim cafe racery,  bobbery, customy, klasyki (zarówno motocyklowe, jak i skuterowe) oraz każdy bliżej niezidentyfikowany dwu lub trzykołowy sprzęt.

Opowiedzcie o tym znajomym! Do zobaczenia w niedzielę 28 września!

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij