Tiger Meet Up. Triumph zaprasza wszystkie Tygrysy w Bieszczady!

Szukasz pomysłu na motocyklowy wypad w fajne miejsce? Triumph Polska wraz z Proenduro.pl organizują w Bieszczadach spotkanie miłośników Tigerów.

tiger meet up Triumph

Tiger Meet Up zaplanowano na weekend 10-12 czerwca. Bazą wypadową będzie hotel Skalny Spa usytuowany nad Jeziorem Solińskim w Polańczyku, znajdującym się blisko najlepszych tras motocyklowych w Bieszczadach.

Impreza startuje w piątkowy wieczór, tak aby dać wam odpowiednio dużo czasu na przybycie z całej Polski. Na miejscu czekać będzie prelekcja podróżnicza, która zachęci was do ruszenia dalej w świat, będzie to też idealny moment na poznanie innych motocyklistów z różnych zakątków Polski.

Sobota będzie dniem pełnym atrakcji. Organizatorzy przygotowali zróżnicowane trasy - zarówno szosowe, jak i offroadowe, dzięki którym będziecie mogli poznać Bieszczady, niezależnie od stylu jazdy, jaki preferujecie. Dodatkowo będziecie mogli przetestować najnowsze modele Triumpha, w tym tegoroczne nowości: Tigera Sport 660 i Tigera 1200. Nie zabraknie oczywiście najpopularniejszego motocykla ostatnich lat - Tigera 900.

Oprócz Tygrysów będzie można przetestować także inne modele Triumpha. Poza atrakcjami stricte motocyklowymi, na miejscu będzie można również ​wypożyczyć jacht, kajaki, a także odbyć przejażdżkę taktycznymi pojazdami Ryś, dzięki czemu każdy z was będzie mógł zasmakować przygody we własnym unikalnym stylu. Pełna wrażeń sobota zakończy się wspólną obiadokolacją przy muzyce, a w niedzielę, po śniadaniu, wszyscy wyruszą z powrotem do domów.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w Tiger Meet Up, zgłoście swój udział bezpośrednio na adres e-mail: [email protected] (zgłoszenia będą przyjmowane do 30.04.2022).

Cena uczestnictwa (2 noclegi ze śniadaniem + 1 obiadokolacja + możliwość przetestowania motocykli marki Triumph) to 440 zł od osoby. Dodatkowe atrakcje będą płatne na miejscu w hotelu.

Zobacz również:
REKLAMA