Tłumy w Hali Stulecia!

Za nami pierwszy dzień targów Wrocław Motorcycleshow. Jeśli cię nie było, masz szansę nadrobić to w niedzielę!

Jarosław Modrzejewski
Wrocław Motorcycleshow 2015

Targom we Wrocławiu towarzyszy niesamowita atmosfera - poza pięknymi dziewczynami i motocyklami, smaczku dodają pokazy stuntu „Korzenia”, Fragmenta 83, Tobana TSR i Mocha. Po raz pierwszy podczas imprezy mogliśmy zobaczyć także popisy na quadzie. Swoje umiejętności zaprezentował Leo Stunt. Jutro zamiast Marcina „Korzenia” Głowackiego wystąpi kilkukrotny mistrz świata Rafał Pasierbek, bardziej znany jako Stunter $13.
Z bananem na twarzy chodzili także fani customów. Wynalazków prosto z polskich warsztatów jest tutaj naprawdę dużo. Jeśli chcesz zobaczyć co mają w głowach spece od customizingu, to wbijaj jutro od 10 – 17 i oddaj głos na projekt, który ci najbardziej przypadł do gustu.
W Hali Stulecia możesz także np. przejść szybkie szkolenie pierwszej pomocy, zapisać się na kurs prawa jazdy po atrakcyjnych cenach, czy wziąć udział w licytacji charytatywnej (która niestety nie cieszyła się dzisiaj zbyt dużym powodzeniem). Zapraszamy na nasze  stoisko  - oprócz ekipy możesz z bliska zobaczyć nasz długodystansowy skuter – Kymco Xciting 400. Na liczniku pękło już 20 000 km!   
Na targach nie brakuje maszyn Harleya, Hondy, Kawasaki czy Triumpha, których zabrakło na targach w Warszawie. Harley poszedł po bandzie - na stoisku zobaczysz praktycznie wszystkie modele – mi szczególnie się spodobał Night Rod, Low Rider oraz Street Glide. Na stoisku Triumpha gwiazdą jest nowy Tiger 800 w wersji XCx i Xrx (w czym jest lepszy od BMW F 800 GS przeczytasz w MOTOCYKLu 4/2015 – już w sprzedaży), ale show Tigerowi skutecynie podkrada Rocket III. Na stoisku Kawasaki nie ma niestety H2R-y, na osłodę został ZX-10R oraz Z 1000 -  niesamowity naked.
Na bogato poszła również Yamaha. Największe wrażenie na jej stoisku robi MT-07 Moto Cage, której jutro zaprezentuje Stunter $13. Można było także zobaczyć i po raz pierwszy w na polskich targach usiąść na nowej R-jedynce w odjechanym czerwono-biało-czarnym malowaniu.
Fani europejskich motocykli też poczują się dopieszczeni – oprócz Triumpha można podziwiać maszyny KTM-a, Ducati i Aprilii. Nie zabrakło również MV Agusty, a  na widok Dragstera 800 RR znowu zaniemówiłem.

Kierowcy samochodów, którzy chcą poczuć wiatr we włosach bez prawka kategorii A mogą do woli przebierać w ofertach – ciekawe motocykle i skutery znajdą na stoiskach m.in. Kymco, Gilery i Vespy (Wrobud Skutery), czy Rometa.

Przed sezonem warto się zaopatrzyć w akcesoria. Na targach zobaczysz i przymierzysz nowości znanych firm m.in. Alpinestars, Macna, Ixon, Shark, Nexx, Puma, Adrenaline, Inter Phone, Dainese, Dane, Modeka, Moto-Akcesoria.pl, 4 Ride, Shoei, Spidi, czy Motul.

Zapraszamy i trzymamy kciuki za lepszą pogodę! Dzisiaj cały dzień lało...
W niedzielę targi startują o 10.00 i trwają do 17.00.
Ceny biletów:
normalny – 23 zł
ulgowy – 18 zł
dzieci do 10 lat - wstęp bezpłatny

Zobacz również:
REKLAMA