To już dziś – aż trzy premiery! Triumph Speed Triple 1200, KTM 1290 Super Adventure, Kawasaki KLR 650

Przy odrobinie szczęścia ten dzień może przejść do historii motoryzacji. Dziś premierę będą miały trzy ważne modele – dwa europejskie i jeden z Japonii. Swoje premiery pokażą KTM, Triumph i Kawasaki.

premiery 26 sty producenci

Z braku normalnych targów musimy, niestety, zadowolić się ersatzem w postaci premiery online. Trochę przypomina to karmienie przez kroplówkę, ale cóż począć – mamy nadzieję, że testowe egzemplarze trafią do salonów wraz z pierwszymi promieniami wiosny.

Triumph Speed Triple 1200

Prawdę powiedziawszy ten motocykl mieliśmy okazję już oglądać. Z tego właśnie powodu chcemy, abyście i wy doświadczyli potęgi nowego nakeda z Hinckley. 1200 cm3, 180 KM i topowa elektronika – ten sprzęt będzie mocnym graczem na rynku całkowicie irracjonalnych nakedów pokroju Ducati Streetfightera V4, czy KTM 1290 Super Duke R.

Premiera dziś, 26 stycznia o 13 tutaj:

KTM 1290 Super Adventure i 1290 Super Duke

Lasery, bajery i radary – tak najkrócej można opisać braci Super z roku modelowego 2021. KTM będzie mieć trudne zadanie walki na kilka frontów – z jednej strony, modelem 1290 Super Adventure, musi iść na zwarcie z Multistradą V4, z drugiej 1290 Super Duke otrzyma zadanie zmierzenia się z nowiutkim Speed Triple 1200 i Streetfighterem V4. W tym roku na rynku zrobi się ciekawie.

Premiera dziś, 26 stycznia.

Kawasaki KLR 650

Nowy dual sport od Kawasaki z całą pewnością ucieszyłby całą rzeszą polskich motocyklistów równie mocno co wczesna wiosna, jednak premierę przewidziano tylko na rynku północnoamerykańskim. Nic to – premiera jest premiera, prędzej czy później nowe KLR 650 trafi do Europy, choćby jako import prywatny.

Premiera dziś, 26 stycznia o 15.

Zobacz również:
Komplikacje związane z pandemią Covid-19 – taką przyczynę odwołania tegorocznej edycji jednej z najważniejszych imprez hard enduro na świecie podali organizatorzy. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA