[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

TomTom RIDER - więcej tras, więcej przygód

TomTom wprowadził na polski rynek nowe nawigacje – TomTom RIDER 42, 420 oraz najbardziej wypasioną 450.

Tom Tom Rider 450 Tom Tom Rider 450

Czym różnią się nowe urządzenia od dotychczasowych?  Nowe modele mają zainstalowane nowe mapy z trasami oraz miejscami dla motocyklistów. Cała seria TomTom RIDER jest wyposażona w dotykowy ekran umożliwiający obsługę urządzenia w rękawicach motocyklowych.

Więcej tras, więcej przygód

Kupując TomTom RIDER 450 otrzymujesz 150 tras, proponowanych przez największe magazyny poświęcone turystce motocyklowej: MotoPlus, Adventure Bike RIDER, Tourenfahrer, a także dożywotnio aktualizowane mapy świata, bieżące informacje o ruchu drogowym oraz fotoradarach. Kliknięcie w ekran wystarczy by szybko sprawdzić gdzie znajdują się ważne dla motocyklistów punkty: miejsca spotkań motocyklistów, restauracje, hotele, a także motocyklowe muzea

REKLAMA

Ekscytujące drogi

Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer powiedziała: „Motocykliści dają nam do zrozumienia, że zawsze chcą doświadczać ekscytujących podróży. Nasze trasy z pewnością przyczynią się do zapewnienia im niezapomnianych wrażeń. Kierowcy podróżujący z nawigacją RIDER mogą nawet wybrać stopień nachylenia oraz krętości dróg. Motocykliści sami decydują, czy chcą jechać łatwą trasą, ponieważ potrzebują odpoczynku, czy może są gotowi na niezwykłe wyzwanie.”

Nowe nawigacje TomTom RIDER będą dostępne w sprzedaży na początku maja. TomTom RIDER 42 i TomTom RIDER 420 kosztują odpowiednio 1549 zł i 1749 zł. TomTom RIDER 450 i RIDER 450 Premium Pack będą dostępne w wybranych sklepach motocyklowych w cenach 1749 zł oraz 2149 zł.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij