Top 10 artykułów na niepogodę i koronawirusa

Poznaj dziesięć najczęściej odwiedzanych artykułów na stronie www.motocykl-online.pl

Puste ulice, brak korków w miastach i wiosenna pogoda za oknem, a koronawirus ciągle trzyma nas w szachu. Nie dziwi nas zatem, że chętnie odwiedzacie naszą stronę szukając informacji o motocyklach i nie tylko. Oto lista najczęściej odwiedzanych w ostatnim miesiącu artykułów na naszej stronie. 

 

 

Miejsca: 10 i 9

Prawo jazdy to temat rzeka. Bardzo cieszymy się, że zaglądacie na nasza stronę by znaleźć na niej rzetelne informacje. Od tego jesteśmy i cieszymy się, że możemy pomóc. 

Motor Presse Polska

W jakim wieku mogę zmierzyć się z motocyklowymi kategoriami prawa jazdy?

Jakie warunki muszą spełniać pojazdy na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2 i A? 

 

Miejsce 8

Motor Presse Polska

A gdy już zdasz egzamin na prawo jazdy, nadchodzi moment na wybranie odpowiedniego motocykla. W tym miejscu do akcji wkraczamy my. Oto osiem propozycji na pierwszy motocykl. Ten artykuł zajmuje też ósmą pozycję w rankingu popularności. Osiem motocykli, ósma pozycja... Zbieg okoliczności? Nie sądzę!

Oto osiem propozycji motocykli dla początkujących. 

 

Miejsce 7

archiwum

Sagi koronawirusa ciąg dalszy. Ciągle zmieniające się przepisy, zawiłość urzędniczego słownictwa w połączeniu ze sprzecznymi informacjami dobiegającymi z mediów powoduje, ze szukacie konkretnych informacji. Postanowiliśmy zbadać czy jazda motocyklem w czasie koronawisrusa jest niebezpieczna i dlaczego. 

Czy koronawirus zagraża motocyklistom? Cała prawda o tej epidemii. 

 

REKLAMA

REKLAMA

 

Miejsce 6

Jazda bez prawa jazdyHusqvarna

Widać, że naszą stronę odwiedzają także osoby bez motocyklowego prawa jazdy, czyli mówiąc prościej kierowcy samochodów. My staramy się wytłumaczyć jakimi jednośladami mogą się poruszać mając wyłącznie kategorię B. 

Jakimi jednośladami można jeździć nie mając motocyklowego prawa jazdy? 

 

Miejsce 5

Przełęcze, turystyka, weekend na motocyklu, Polska na motocykluMotor-Presse Polska / shutterstock

Cieszy nas, że z optymizmem spoglądacie w przyszłość. Przecież kwarantanna kiedyś musi się skończyć, a wtedy trzeba będzie nadrobić stracony czas. Motocykliści kochają górskie przełęcze, do których prowadzą piękne i pełne winkli drogi. Oto nasz nieoficjalny ranking najpiękniejszych polskich przełęczy, widzianych oczywiście z siodła ukochanego motocykla. 

Osiem cudów Polski, czyli górskie przełęcze które koniecznie musisz odwiedzić po zakończeniu się epidemii. 

 

Miejsce 4

quiz motocyklowyshutterstock

Osoby mające wspólne hobby posługują się słownictwem specjalistycznym, trudnym do zrozumienia przez innych. My ciągle nie wiemy co to jest mormyszka i do czego służy siatka MOA. Ale skoro jesteś motocyklistą bez problemu powinieneś rozwiązać quiz dotyczący slangu motocyklowego. Jesteś gotowy chwycić byka za roki? 

QUIZ Czy rozpoznajesz ten motocyklowy slang?

 

REKLAMA

 

Miejsce 3

Simson S50 B2 (1975) vs Honda Monkey (2018)Arturo Rivas

Tak wiemy, w tym przypadku zagraliśmy na emocjach! A może ten materiał jest najlepszym dowodem, że dzieciństwo motocyklistów odwiedzających naszą stronę przypadło na lata 80. i 90.? Bez znaczenia. 30 lat temu marzeniem wielu z nas było posiadanie w garażu enerdowskiego Simsona. My porównaliśmy wersję S50 z cukierkową Hondą Monkey. Zresztą sami zobaczcie. 

Pojedynek Simson S50 kontra Honda Monkey. 

 

Miejsce 2

prawo jazdy na motocyklMotor-Presse Polska

Wy pytacie, my odpowiadamy. Temat prawa jazdy, sposobów jego szybkiego zrobienia nie jest taki prosty jak mógłby się wydawać na pierwszy rzut oka. Przeprowadzamy cię krok po kroku, tak byś jak najmniej czasu spędził w urzędach, a najwięcej uwagi poświęcił nauce. 

Motocyklowe prawo jazdy krok po kroku. Polecamy quiz, w którym bez konsekwencji sprawdzisz się czy dzisiaj zdałbyś egzamin na prawo jazdy. 

 

Miejsce 1

Motor Presse Polska

Popularność tego tematu wynika chyba z kolejnej nagonki na motocyklistów, oraz policyjnych komunikatów i bohaterskich akcjach mundurowych, którzy dopadli złych motocyklistów. To jak to jest do cholery, można czy nie można jeździć motocyklem, w czasach koronawirusa? 

Czy podczas epidemii koronawirusa można jeździć motocyklem? 

 

 

 

Zobacz również:

REKLAMA

REKLAMA