Track Day Liberty Motors na torze Jastrząb

Po udanej pierwszej edycji Track Day zorganizowanej na torze Jastrząb przez firmę Liberty Motors we współpracy z JC Group, organizatorzy postanowili powtórzyć imprezę 30 lipca. Zapisy ruszają.

Ducati Riding Experience Fotonotek / Ducati Polska

Pierwsza edycja Track Day Liberty Motors na Torze Jastrząb cieszyła się sporym zainteresowaniem i według organizatora odniosła duży sukces, dlatego firma kuje żelazo póki gorące i już pod koniec miesiąca zorganizuje kolejny dzień szkoleń i treningów na tym samym obiekcie. O zaplecze szkoleniowe i stronę techniczną całej imprezy zadba JC Group – ekipa doświadczonych szkoleniowców, która od pewnego czasu udanie współpracuje z Liberty Motors.

W planie imprezy przewidziane oczywiście szkolenia mające na celu poprawę pozycji oraz techniki jazdy prowadzone przez doświadczonych instruktorów, podzielone na różne poziomy zaawansowania, tak aby jak najlepiej dopasować wskazówki i rady do potrzeb uczestników. Track Day odbędzie się 30 lipca na torze Jastrząb, pod Radomiem, a koszt szkolenia to 350 zł. Każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji 6 sesji po 15 minut w tym 4 pod okiem instruktorów w grupie dla początkujących lub średniozaawansowanych, a na dodatek Liberty Motors da możliwość skorzystania z motocykli testowych, które będą dostępne na torze. Zapisy na szkolenie już ruszyły, a formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ. Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w imprezie uzyskasz na stronie wydarzenia na Facebooku, oraz w linku powyżej.

Poniżej pełny harmonogram Track Day Liberty Motors:

Godzina

Czynność

13.45 – 14.15

OBOWIĄZKOWA Rejestracja i wydawanie kostek pomiaru czasu

14.15 – 14.45

OBOWIĄZKOWY Briefing

15.00 – 15.15

#1 Sesja grupy Zielonej nr 1 ( początkującej z instruktorem)

15.15 – 15.30

#1 Sesja grupy Zielonej nr 2 ( początkującej z instruktorem )

15.30 – 15.45

#1 Sesja grupy Żółtej (średniozaawansowanej z instruktorem)

15.45 – 19.30

15 minutowe sesje treningowe dla każdej grupy

19.30 – 20.30

Open track dla jazd testowych motocykli Liberty Motors

 20.30

Koniec

Tor JastrząbTor Jastrząb
Zobacz również:
REKLAMA