TrackR - nie daj się okraść!

Choć systemów lokalizujących na rynku jest sporo, ten jeden przykuł naszą uwagę. Jest prosty, skuteczny i kosztuje niewiele, bo tylko 29$.

TrackR
TrackR Bravo, lokalizator GPS

To niecałe 120 zł. TrackR bravo to tak naprawdę prosty nadajnik w niewielkich rozmiarach, który w połączeniu z aplikacją i twoim smartfonem tworzy całkiem zgrabny lokalizator. Bez względu na to czy chcesz zlokalizować swój motocykl, rower czy samochód, system działa, jest dyskretny i mało widoczny. A do tego jeśli chcesz lokalizować więcej niż jeden przedmiot - nie ma problemu - im więcej lokalizatorów kupisz tym mniej zapłacisz. Tak się robi promocję.
Jak to działa? To proste. Włączasz lokalizator TrackR Bravo, ściągasz aplikację na telefon, parujesz telefon z lokalizatorem przez Wi-Fi i montujesz lokalizator do roweru/motocykla/kluczyków itp.

To zmyślne urządzenie ma też inne funkcje: jeśli zgubisz telefon za pomocą specjalnego przycisku na TrackR twój telefon zadzwoni, nawet jeśli będzie wyciszony. Działa to też w drugą stronę - kiedy lokalizator jest np. przy kluczach, których nie możesz znaleźć jest TrackR, zadzwoni kiedy wciśniesz przycisk w telefonie.

TrackR ma wielkość monety pięciozłotowej więc jest naprawdę dyskretny. Możecie go zamawiać TUTAJ. Tam też znajdziesz dodatkowe informacje na temat tego zmyślnego urządzenia.

Zobacz również:
REKLAMA