[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Travelery rozdane!

Travelery National Geographic to najbardziej prestiżowa nagroda podróżnicza w Polsce. Ania Jackowska zwyciężyła w kategorii „Podróż Roku” za wyprawę „Moto Balkan Cooltour”.

Travelery National Geographic to najbardziej prestiżowa nagroda podróżnicza w Polsce. Podróżnicze Oskary 6 kwietnia wręczyła Martyna Wojciechowska - redaktor naczelna National Geographic. Wśród nagrodzonych znaleźli się również m.in Marek Kamiński, Piotr Pustelnik,Barbara Mender. Impreza odbyła się w warszawskiej restauracji „Bezgraniczna”.


Ania Jackowska zwyciężyła w kategorii „Podróż Roku” za wyprawę „Moto Balkan Cooltour”, (opisaliśmy ją w MOTOCYKLu nr 02/2011). Wyprawa na Bałkany to ponad 70 dni i 9 tysięcy samotnie przejechanych kilometrów.

Ania Jackowska ma już nowy projekt „Jedna kobieta, jeden motocykl, wiele kultur”. Latem rusza na kolejną wyprawę, tym razem do USA i to będzie dużo więcej niż tylko Route 66, pokaże nam Stany jakich nie znamy.

Wyprawę wspierają BMW Polska, Castrol Edge i Polski Związek Motorowy. We wrześniu w księgarniach pojawi się druga książka Ani opisująca wyprawę na Bałkany, pierwsza o podróży do Syrii i Jordanii ma tytuł „Kobieta na Motocyklu”. Więcej na www.aniajackowska.pl

Zobacz również:
Niedzielny finał Motomikołajów w Bielsku-Białej był rekordowy pod każdym względem. Dopisała pogoda oraz ilość motocykli, a darczyńcy zachwycili wszystkich swoją hojnością.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA