REKLAMA

Trening z Mistrzem Świata!

Jarasz się supermoto? Chcesz się szkolić pod okiem czterokrotnego Mistrza Świata Adriena Chareyre? Spiesz się! Zostały ostatnie wolne miejsca.

Supermoto: Wojciech Mańczak. Motorsport Media
Supermoto: Wojciech Mańczak.

W dniach 24-27 kwietnia polskich zawodników supermoto szkolić będzie Adrien Chareyre. Treningi pod jego okiem odbywać się będą na torze Awix Racing Arena, mieszczącym się przy ul. Pera Jonssona 7 w Toruniu. Francuski zawodnik, mający na swoim koncie aż cztery tytuły Mistrza Świata, już po raz drugi z rzędu przyjął zaproszenie do prowadzenia treningów supermoto dla polskich zawodników.

Szkolenie kierowane jest zarówno do amatorów, jak i zawodników z większym doświadczeniem. Pierwsi z nich (grupa B) będą trenować w dniach 24-25 kwietnia. W pozostałe dwa dni Adrien Chareyre będzie do dyspozycji bardziej zaawansowanych kierowców (grupa A). W obu grupach pozostało zaledwie kilka miejsc. Szczegółowych informacji o dostępnych miejscach, kosztach oraz przebiegu szkolenia udziela Wojciech Mańczak, dostępny pod numerem telefonu +48 512 101 898.

Zobacz również:
Grupa „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie”  https://www.facebook.com/groups/2720174341593899/   powstała, aby mechanicy mogli dzielić się wiedzą i doświadczeniami; aby pasjonaci zyskiwali nową inspirację warsztatową; aby jeździło i naprawiało się lepiej!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA