[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Trening z Mistrzem Świata!

Jarasz się supermoto? Chcesz się szkolić pod okiem czterokrotnego Mistrza Świata Adriena Chareyre? Spiesz się! Zostały ostatnie wolne miejsca.

Supermoto: Wojciech Mańczak. Supermoto: Wojciech Mańczak.

W dniach 24-27 kwietnia polskich zawodników supermoto szkolić będzie Adrien Chareyre. Treningi pod jego okiem odbywać się będą na torze Awix Racing Arena, mieszczącym się przy ul. Pera Jonssona 7 w Toruniu. Francuski zawodnik, mający na swoim koncie aż cztery tytuły Mistrza Świata, już po raz drugi z rzędu przyjął zaproszenie do prowadzenia treningów supermoto dla polskich zawodników.

REKLAMA

Szkolenie kierowane jest zarówno do amatorów, jak i zawodników z większym doświadczeniem. Pierwsi z nich (grupa B) będą trenować w dniach 24-25 kwietnia. W pozostałe dwa dni Adrien Chareyre będzie do dyspozycji bardziej zaawansowanych kierowców (grupa A). W obu grupach pozostało zaledwie kilka miejsc. Szczegółowych informacji o dostępnych miejscach, kosztach oraz przebiegu szkolenia udziela Wojciech Mańczak, dostępny pod numerem telefonu +48 512 101 898.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij