Treningi GRANDys duo na torze Slovakia Ring

Lubisz ostrą jazdę i szaleństwo na torze? A może chciałbyś podszlifować swoją technikę jazdy? Jedno nie wyklucza drugiego, więc 24 kwietnia 2019 r. weź udział w treningu zorganizowanym przez ekipę GRANDys duo na torze Slovakia Ring.

Impreza tak jak w ubiegłym roku odbędzie się na torze Slovakia Ring, który ma długość 5922 m i jest położony ok. 40 km na południowy wschód od Bratysławy. Trening startuje 24 kwietnia 2019 (w środę), a wpisowe kosztuje 1070 zł. Na słowacki tor mogą przyjechać zarówno amatorzy, jak i bardziej doświadczeni motocykliści.

Grandys duo, Slovakia Ring, szkolenie na torzeGrandys Duo
Tor Slovakia Ring ma 5922 m długości i 14 zakrętów (7 lewych i 7 prawych).

Jazdy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy omówią błędy podczas przerw miedzy sesjami.

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy:

  • Grupa A - zawodnicy z licencją A lub B. Okrążenie toru Slovakia Ring w czasie poniżej 2:25 min.
  • Grupa B - zawodnicy z licencją B lub bez licencji, których czas okrążenia toru Slovakia Ring mieści się w granicach od 2:25 do 2:45 min.
  • Grupa C - amatorzy prowadzeni przez instruktorów, lub jeżdżący samemu. Czas okrążenia toru Slovakia Ring powyżej 2:45 min.

Nocleg. Na miejscu możesz rozbić namiot na darmowym polu, albo przespać się w hotelu w padoku (80 euro/1 noc - pokój dwuosobowy).

Transport motocykla. Zastanawiasz się jak przewieźć motocykl? Możesz skorzystać z transportu, który oferuje GRANDys duo. Za 1000 zł odbiorą twoją maszynę z dowolnego miejsca w Polsce i odwiozą ją z powrotem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.grandysduo.com.pl/

Grandys duo, Slovakia Ring, szkolenie na torzeGrandys Duo
Zobacz również:
REKLAMA