[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Treningi GRANDys duo na torze Slovakia Ring

Lubisz ostrą jazdę i szaleństwo na torze? A może chciałbyś podszlifować swoją technikę jazdy? Jedno nie wyklucza drugiego, więc 24 kwietnia 2019 r. weź udział w treningu zorganizowanym przez ekipę GRANDys duo na torze Slovakia Ring.

Impreza tak jak w ubiegłym roku odbędzie się na torze Slovakia Ring, który ma długość 5922 m i jest położony ok. 40 km na południowy wschód od Bratysławy. Trening startuje 24 kwietnia 2019 (w środę), a wpisowe kosztuje 1070 zł. Na słowacki tor mogą przyjechać zarówno amatorzy, jak i bardziej doświadczeni motocykliści.

Tor Slovakia Ring ma 5922 m długości i 14 zakrętów (7 lewych i 7 prawych).

Jazdy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy omówią błędy podczas przerw miedzy sesjami.

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy:

  • Grupa A - zawodnicy z licencją A lub B. Okrążenie toru Slovakia Ring w czasie poniżej 2:25 min.
  • Grupa B - zawodnicy z licencją B lub bez licencji, których czas okrążenia toru Slovakia Ring mieści się w granicach od 2:25 do 2:45 min.
  • Grupa C - amatorzy prowadzeni przez instruktorów, lub jeżdżący samemu. Czas okrążenia toru Slovakia Ring powyżej 2:45 min.

Nocleg. Na miejscu możesz rozbić namiot na darmowym polu, albo przespać się w hotelu w padoku (80 euro/1 noc - pokój dwuosobowy).

REKLAMA

Transport motocykla. Zastanawiasz się jak przewieźć motocykl? Możesz skorzystać z transportu, który oferuje GRANDys duo. Za 1000 zł odbiorą twoją maszynę z dowolnego miejsca w Polsce i odwiozą ją z powrotem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.grandysduo.com.pl/

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij