[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Triumph Bike & Track - piknik dla fanów Triumpha

W niedzielę 23 kwietnia pod Łodzią miała się odbyć impreza dla fanów Triumpha. Uwaga! Organizator mając na uwadze warunki pogodowe i bezpieczeństwo uczestników został zmuszony do odwołania imprezy!

Nowe Triumphy Street Triple 2017 Nowe Triumphy Street Triple 2017

Tuż po imprezie Triumph i Przyjaciele, która odbędzie się na torze Łódź w Strykowie pod Łodzią w sobotę 22 kwietnia, Triumph organizuje kolejny event dla fanów brytyjskiej marki.

REKLAMA

Podczas Bike & Track, które odbędzie się dzień później - w niedzielę 23 kwietnia również w Strykowie fani legendarnych angielskich motocykli będą mogli się spotkać podczas pikniku. Organizator imprezy zaprasza na jazdy testowe, prezentację najnowszej kolekcji motocykli Triumph i inne ciekawe wydarzenia. Więcej informacji w salonie Triumph Warszawa przy Alejach Jerozolimskich 200 lub na warszawa.triumphmotorcycles.pl.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij