Triumph Breitling Speed Twin. Limitowana edycja klasyka kusi pięknymi detalami

Triumph i Breitling – producent jednych z najbardziej prestiżowych zegarków na świecie, przygotowali wspólnie wyjątkową wersję modelu Speed Twin. Będzie ona wyprodukowana w limitowanej liczbie.

Motocykl zostanie zbudowany w ograniczonej liczbie 270 sztuk. Bazą dla tej wersji będzie Speed Twin, fabrycznie wyposażony w widelec Marzocchi i amortyzatory tylne Ohlins, a także hamulce Brembo M50 z radialnymi zaciskami. Dla tego projektu zarezerwowano unikalny błękitny lakier z modelu Thunderbird z 1951 roku.

Triumph Breitling Speed TwinTriumph

To jednak nie koniec – limitowana edycja otrzyma w ozdobne, anodyzowane dekle sprzęgła i alternatora, wykonane z obrabianego maszynowo aluminium. Kierowca siedzieć będzie na ekskluzywnej kanapie obitej perforowaną czarną skórą z przeszyciami i logiem Breitling.

Triumph Breitling Speed TwinTriumph

Najciekawszym elementem są jednak specjalnie przygotowane tarcze zegarów – są one niemal identyczne jak te, które otrzymał zegarek Breitlinga, który jest częścią tego projektu – Top Time Triumph.

Triumph Breitling Speed TwinTriumph

Każdy egzemplarz będzie wyposażony w tabliczkę z indywidualnym numerem, otrzyma także certyfikat autentyczności. Każdy nabywca motocykla Triumph Breitling Speed Twin będzie miał możliwość zakupu pasującego zegarka Breitling Top Time Triumph z limitowanej edycji, z pasującym numerem.

{% image id=330307 align=left x=740 y=0 %}

Ceny motocykli z limitowanej edycji startować będą od 99 900 zł). Zegarek będzie nieco tańszy – 4500 funtów (24 500 zł). Można zatem bez przesady podsumować, że nie będą to tanie rzeczy

Triumph Breitling Speed TwinTriumph
Zobacz również:
REKLAMA