[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Triumph Gdynia - dni otwarte

Zrób sobie urlop od wakacji! W najbliższy weekend możesz wypróbować testówki Triumpha w Trójmieście.

Triumph Street Triple 2017 Triumph Street Triple 2017

Już w najbliższy weekend, czyli w dniach 22-23 lipca 2017 r. motocykle Triumph opanują Trójmiasto! W imieniu autoryzowanego salonu tej marki zapraszamy na Dni Testowe motocykli Triumph.

Impreza odbędzie się w restauracji Esplendidos (al. Zwycięstwa 235-237, Gdynia Orłowo). Zarówno w sobotę, jak i  niedzielę zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00. Start o każdej pełnej godzinie. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, więc najlepiej od razu wypełnij formularz i zarezerwuj jazdę swoim wymarzonym Triumphem. Po szczegóły dzwoń 58 771 26 93, pisz triumph at acmotors.pl lub sprawdź na stronie http://trojmiasto.triumphpolska.pl/wyprobuj-nowego-triumpha/#

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij