Triumph Polska na Easy Rider Party 2012

Impreza jak co roku odbędzie się w malowniczych okolicach Wieliczki, w miejscowości Borek. Dla wszystkich przybyłych posiadaczy motocykli Triumph oraz dla miłośników tej brytyjskiej marki Triumph przygotował wiele atrakcji.

Easy Rider Party 2012 odbędzie się już za tydzień w dniach 22-24 czerwca. Dla wszystkich przybyłych będzie czekała specjalna „strefa Triumph”. To tutaj właśnie będzie okazja się poznać, porozmawiać, dowiedzieć się o wzajemnych doświadczeniach i oczekiwaniach. Zaprezentowane zostaną również  najnowsze motocykle Triumph, na czele z tegorocznymi nowościami - Speedem R i Explorerem. Fani marki będą mieli wyjątkową możliwość poznania Rocketa Custom oraz jego konstruktora. Konrad Sobczyk chętnie odpowie na wszystkie pytania i zdradzi tajemnice związane z konstrukcją tego potwora. Warto pamiętać że Rocket Custom będzie brał udział w kolejnej edycji konkursu Custom Show, która odbędzie się właśnie podczas Easy Rider Party.
Odbędzie się również pokaz stuntu w wykonaniu Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska. Pomiędzy jazdami Fragmenta i Beka wszyscy będą mieli możliwość porozmawiania z chłopakami, obejrzenia z bliska ich mocno modyfikowanych Street’ów oraz poznania tajników jazdy ekstremalnej.
Pomiędzy pokazami odbędzie się wiele konkursów z ciekawymi nagrodami, będzie możliwość wspólnej „triumphowej” przejażdżki i wspólnego uczestnictwa w paradzie zlotowej.
Oprócz tego na Easy Rider Party 2012 oczywiście moc atrakcji, koncerty LIPALI, Pudelsi, Ilusion, Luxtorpeda i Zakopower, zabawy i zawody czyli mega impreza! Więcej informacji o samym zlocie znajdziecie na www.easyriderparty.pl

Więcej informacji o Triumph Polska na zlocie w Borku znajdziecie na naszym profilu Facebook: www.facebook.com/TriumphMotocykle
i na naszej stronie www.triumph.net.pl
Odwiedzając profil www.facebook.com/Wheelieholix poznacie oficjalny team stunterski Triumph, zobaczycie zdjęcia i relacje z pokazów, a także zapowiedzi kolejnych imprez w których będą brali udział.


REKLAMA