Triumph Speed Triple 1200 na szpiegowskich zdjęciach tuż przed premierą

Tuż przed premierą nowego Triumpha Speed Triple 1200 na kilku facebookowych grupach pojawiło się zdjęcie motocykla zrobione na jednej ze stacji paliw, w czasie testów drogowych.

Premierę nowego Triumpha Speed Triple 1200 zaplanowano na 26 stycznia. Mocarny naked ma być odpowiedzią Hinckley na Ducati Streetfightera V4, czy KTM Super Duke 1290. Do napędu swojego powernakeda Triumph opracował nowy, trzycylindrowy silnik o pojemności 1200 cm3 i mocy około 180 KM.

Triumph Speed TripleFacebook

Na jednej ze stacji paliw w Wielkiej Brytanii motocykl został sfotografowany podczas jazd testowych. Pod względem stylistycznym trudno mówić o rewolucji – z przodu Speed Triple 1200 przypomina nieco Street Triple, tył wygląda jakby zapożyczony od modelu Trident.

Triumph Speed TripleFacebook

Jak widać na zdjęciu, w standardowym wyposażeniu znajdą się między innymi Ohlins i hamulce Brembo. Spodziewamy się także topowej elektroniki – trybów jazdy i kontroli trakcji sterowanych IMU, integracji z GoPro i mapami Google i innych. Premiera Triumpha Speed Triple 1200 odbędzie się online 26 stycznia. Można ją oglądać tutaj:

zobacz galerię

Zobacz również:
Czasowa rejestracja pojazdu, dokonywana podczas rejestracji pojazdu powinna zostać zlikwidowana – twierdzi posłanka Koalicji Polskiej Urszula Pasławska w interpelacji skierowanej do ministra infrastruktury.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA