[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Triumph Speed Triple R

Triumph konsekwentnie wykrawa sobie po kawałku motocyklowego tortu dla siebie. Widzieliśmy już wersje R dla Street Triple'a i Daytony. Teraz przyszedł czas na starszego nad streetfighterami czyli Speed Triple'a R.

W tej wersji obyło się bez jakichś wielkich rewolucji. Silnik pozostał bez zmian (po co poprawiać dobre na lepsze?), za to zawieszenia to już prawdziwy wypas. I z przodu i z tyłu w wersji R będziemy mieli Ohlinsa (widelec NIX30 i amorek TTX36). O wyhamowanie STR'a będzie dbał pakiet Brembo Monobloc, a miejsce normalnych kół zajmą ultralekkie pięcioszprychowe obręcze PVM. Oprócz tego oczywiście znaczki "R", czerwona rama pomocnicza i odrobinka carbonowych dodatków. Szkoda że nie dorzucili do tego Akrapovica lub chociaż pełnego zestawu wydechów Arrow jeśli ma być bardziej patriotycznie. W każdym razie jest grubo. Premiera oczywiście w Mediolanie.

Zobacz również:
Brytyjski Arc Vector to naszpikowany elektroniką sportowy motocykl elektryczny o zasięgu turystycznego enduro. Pytanie na dziś brzmi: czy To jeszcze kosztowny gadżet, czy już może obowiązujący kierunek rozwoju motocykli?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA