Triumph Street Scrambler - nowość 2017

Street Scrambler to jedna z kolejnych nowości Triumpha na sezon 2017. Anglicy sięgnęli do własnej historii, a efekt daje radę!

Triumph
Triumph Street Scrambler - nowość 2017.

Poprzedni Triumph Scrambler (z 2006 roku) wyglądał całkiem ciekawie, ale można się było czepiać zarówno jakości, jak i dokładności wykonania. Teraz to już przeszłość - Anglicy zapewniają, że Street Scrambler jest dopieszczony w każdym calu. Nie ma się co oszukiwać - w nowym Scramblerze wysoko poprowadzony wydech ze stali nierdzewnej robi całą robotę - jeśli brzmi w połowie tak dobrze, jak wygląda, to jest mistrzostwo świata.Nie bez znaczenia są też dodatki - oferta z dedykowanymi akcesoriami liczy 150 pozycji.

Rama i silnik to wspólna baza dla całej nowej rodziny Street Twin. Chłodzony cieczą rzędowy twin dysponuje mocą 54 KM. Za zasilanie odpowiada wtrysk paliwa, a przepustnice są elektronicznie sterowane. Scrambler ma zmienione zawieszenia, 19' przednie koło oraz opony Metzeler Tourance.
Mimo że wygląd maszyny utrzymano w oldskulowym stylu, nie brak tu nowoczesności. Kontrolę trakcji(!) i ABS możesz całkowicie wyłączyć. Z kolei gniazdo USB zadba o to, żeby twój telefon, kamerka czy aparat zawsze były gotowe do akcji.

Zobacz również:
REKLAMA