[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Triumph Tiger 800 wreszcie w najbliższym numerze!

Wielu z was pytało i upominało się o test Tigera 800, który zapowiadaliśmy w lipcowym numerze MOTOCYKLA. Wtedy nie wyszło, ale co się odwlecze, to nie uciecze...

Trochę wody w Odrze upłynęło od tego czasu, zawaliło się kilka reżimów w Afryce, a huragan Irene zmasakrował kilka amerykańskich stanów, ale spokojna wasza rozczochrana - Triumph Tiger XC wreszcie pojawi się w Top Teście już w następnym, październikowym numerze. Został już naprawiony, przygotowany i dostarczony. Co się z nim działo? Nie pytajcie - nie wiemy, a nawet jakbyśmy wiedzieli to gdybyśmy wam powiedzieli, musielibyśmy was "kill'ym". Testowaliśmy wersję XC bez ABS-u. Trzymajcie się mebli - Top Test Triumpha Tigera XC już w numerze 10/2011 miesięcznika MOTOCYKL w sklepach, kioskach i na stacjach benzynowych 16 września.

REKLAMA

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij