[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Triumph Tiger Explorer

Mały Triumph Tiger 800 okazał się godnym rywalem dla 800-ki od BMW i w oczach wielu testerów jest nawet lepszy. Teraz brytyjski Triumph z Hinckley przypuszcza szturm na pozycję zajmowaną przez BMW R1200GS. Czy ma szanse zepchnąć beemkę z zajmowanego od wielu lat fotela lidera klasy?

Triumph Tiger Explorer będzie napędzany nowym trzycylindrowym piecem o pojemności 1200 cm3. Do tego duże skoki zawieszeń, wygląd turystycznego enduro, napęd wałem i turystyczne bajery. Ze zdjęcia da się niestety wyczytać, że koła są aluminiowe, a nie szprychowane i mają średnicę 17 (tył) i 19 (przód) cali co nie do końca dobrze wróży jeśli chodzi o charakterystykę enduro. Dlatego w naszych głowach zaświtało podejrzenie, że na podobieństwo Tigera 800 pojawią się dwie wersje Tigera Explorera. Czy tak będzie rzeczywiście dowiemy się oczywiście dopiero na wystawie EICMA w Mediolanie, która rozpoczyna się już 7 listopada.


Zobacz również:
Statystyki wypadków motocyklowych w tym sezonie wzrastają. W samej Warszawie w miniony weekend zginęło trzech motocyklistów. Policja wystosowała specjalny apel. Jest też nasz komentarz.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA