[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Triumph Warszawa zaprasza na dni otwarte - 16 i 17 czerwca

Chcesz polatać najnowszymi Triumphami? Salon Triumph Warszawa zaprasza na dni otwarte. Śpiesz się - ilość miejsc jest ograniczona.

Salon motocykl Triumph Warszawa serdecznie zaprasza na dni otwarte, które odbędą się w weekend 16-17 czerwca 2018. W imieniu salonu wszystkich chętnych do przetestowania nowych modeli motocykli Triumph zapraszamy w sobotę i niedzielę w godzinach od 9 do 19.

Wśród motocykli testowych znajdziesz: 
-Bonneville Bobber
-Street Cup
-Street Scrambler
-Thruxton R
-Bonneville T 120 Black
-Bonneville T 1000
-Tiger Explorer XCa
-Tiger 800 XR low
-Tiger Sport
-New Street Triple RS
-Speed Triple R

REKLAMA

Wejdź na stronę i zarezerwuj motocykl na odpowiadającą Ci godzinę:

http://warszawa.triumphmotorcycles.pl/eventy/

Kontakt:

Mail - eventy@triumphpolska.pl Telefon - 538 222 888

Salon Triumpha w Warszawie mieści się na Al. Jerozolimskich 200. Podczas Dni Otwartych zapytaj o promocyjne ceny na odzież!

zobacz galerię

Zobacz również:
Najmłodszy Mistrz Świata Formuły 1 Sebastien Vettel w miniony weekend powrócił do Berlina aby poprowadzić paradę mistrzów zorganizowaną na swoją cześć. Młody niemiecki kierowca uczestniczył w paradzie jadąc na quadzie KTM-a.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA