Triumph: klasyka limited edition

Triumph Bonneville T120 w specjalnej wersji - Ace Cafe - prezentuje się świetnie. Wyróżnia go matowy szary lakier i czarne detale. Ta edycja jest limitowana do 1400 sztuk. 

Maszyna została stworzona na cześć legendarnej londyńskiej kawiarni "Ace Cafe".

Triumph Bonneville T120 w limitowanej wersji Ace Cafe został stworzony na cześć legendarnej londyńskiej kawiarni o tej samej nazwie.

Projektanci zadbali o idealny dobór i połączenie kolorów, dzięki czemu motocykl wygląda jeszcze lepiej, niż w wersji standardowej. Nieźle prezentuje się skórzana kanapa z przeszyciami nawiązującymi do maszyn z sprzed lat i emblemat asa trefl na baku i bocznych osłonach.

Dwucylindrowa rzędówka Bonnevilla o pojemności 1200 cm3 wyciska 80 KM i 105 Nm przy 3100 obr/min. Zawieszenia dostarczyli Japończycy z KYB - z przodu zastosowano widelec o średnicy 41 mm i o skoku 120 mm, a z tyłu dwa amorki tej samej firmy o tym samym skoku. Za hamowanie z przodu odpowiadają dwie tarcze o średnicy 310 mm, w które wgryzają się dwutłoczkowe zaciski Nissin. 

Zobacz też: 10 pytań z historii motocykli [QUIZ]

Do tego dochodzi minimalistyczny błotnik i detale w postaci ledowych kierunkowskazów. No i nie sposób zapomnieć o napisie "Head Down - Hang On" (czyli głowa w dół i trzymaj się). Do każdego modelu zostanie dołączony numerowany certyfikat podpisany przez prezesa Triumpha - Nicka Bloora oraz założyciela londyńskiej "Ace Cafe" - Marka Wilmore'a. 

Produkcja Bonneville T120 Ace Cafe jest limitowana do 1400 sztuk, więc chętni nie powinni tracić czasu. 

Triumph Bonneville T120, Ace Cafe, limitowany, Cafe racerTriumph
REKLAMA