[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Triumph: polska premiera nowości 2017

Jesteś fanem klasycznych angielskich motocykli? Już niebawem polska premiera nowych Triumphów z rodziny Bonneville. Zapraszamy!

Triumph Bonneville Bobber

Nowości Triumpha na 2017 rok z rodziny Bonneville. A konkretnie trzy maszyny: klasyczny Bonneville T100, Bonneville Street Cup o lekko sportowym zacięciu oraz idący w stronę chopperów Bonneville Bobber już niebawem zostaną zaprezentowane w Warszawie. Polska premiera tych maszyn odbędzie się w dniach od 21 do 30 listopada tego roku w nowo otwartym salonie Triumpha w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 200. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, a przez cały weekend (26-27 listopada) od godziny 9 do 16.

Więcej informacji na stronie: http://warszawa.triumphpolska.pl/

zobacz galerię

Zobacz również:
Takie okazje nie zdarzają się często. Firma Harley-Davidson wpadł na pomysł kampanii adresowanej do świeżo upieczonych motocyklistów, jak i tych którzy swoje motocyklowe prawko zrobili po maju ubiegłego roku. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij