Triumph z dostawą do domu

W dobie koronawirusa nie chcesz odwiedzać salonów motocyklowych? Zrób zakupy w internecie!  Ekipa z Triumpha nie tylko dostarczy ci nowy motocykl pod drzwi domu, ale również zatroszczy się o serwis maszyny używanej. Na razie w Warszawie i w Poznaniu.

Salon Triumph Warszawa

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego, salon Triumph Warszawa zaprasza do skorzystania z możliwości zakupu motocykla on-line. Chodzi o względu bezpieczeństwa i maksymalne ograniczanie kontaktu osobistego. Formalności związane z kredytem lub leasingiem zostaną przeprowadzone przez email. Zakupiony motocykl zostanie zupełnie bezpłatnie dostarczony pod wskazany adres. 

Więcej informacji: tel. 538 222 888; [email protected]

Zobacz również: Jazda motocyklem w czasie zarazy - czy koronawirus zagraża motocyklistom?

Serwis Triumph Warszawa

Motor-Presse Polska

Jeśli chcesz przygotować motocykl do sezonu, to dzięki nowej bezpłatnej usłudze door to door serwis Triumph Warszawa odbierze motocykl, przeprowadzi serwis, a na koniec odwiezie motocykl pod wskazany przez klienta adres.

Za usługę możesz zapłać przelewem. Oferta ważna na terenie Warszawy i w promieniu 30 km od granic stolicy.
To rozwiązanie pozwoli ograniczyć kontakt do minimum i jednocześnie przygotować motocykl na czas, jeszcze przed szczytem sezonu motocyklowego.

W przypadku dalszych lokalizacji, koszt transportu motocykla zostanie wyceniony indywidualnie.

Serwis Triumph Warszawa - informacje i zapisy: tel. 692 292 554; [email protected]

Triumph Tiger Explorer XC 1200 SEMotor-Presse Polska

Salon Triumph Poznań

Podobną akcję jak w Warszawie prowadzi poznański salon Triumpha. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowego motocykla, również jego skredytowaniem lub leasingiem, to skontaktuj się z: Piotrem -  tel. 883-344-152, [email protected] lub
Krzysztofem - tel. 881-344-151, [email protected]

Serwis Triumph Poznań

Również serwis Triumph Poznań w trosce o bezpieczeństwo zachęca do skorzystania z bezpłatnej usługi door to door. Oferta obowiązuje na terenie Poznania i w promieniu 30km od granic miasta.

Serwis Triumph Poznań informacje i zapisy: tel. 695 219 050, [email protected]

Zobacz również: 10 motocyklowych zajęć, które możesz wykonać podczas kwarantanny cz.1

Zobacz również:
REKLAMA