[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Triumphy! Kierunek Lanckorona!

Fani klasycznych Triumphów będą mieli okazję spotkać się 15 – 17 maja na pierwszej imprezie zorganizowanej specjalnie dla nich.

Klasyczne Triumphy

Jeżeli jesteś właścicielem Triumpha Bonneville, Thruxtona, Scramblera lub Thunderbirda 900 doczekałeś się imprezy specjalnie dla ciebie. Już w maju w Lanckoronie (woj. małopolskie) odbędzie się I Spotkanie Klasycznych Triumphów. Impreza ma łączyć wspólną jazdę z integracją. Bazą zlotu będzie Hotel Modrzewiówka położony w pięknej scenerii Pogórza Wielickiego. W planie spotkania jest wspólne zwiedzanie muzeum motocykli Rdzawe Diamenty w Ustroniu (Beskid Śląski) oraz loteria ze świetnymi nagrodami. Mają być także inne atrakcje, a nawet gość specjalny, ale o tym jako patron medialny będziemy was informować na bieżąco w kolejnych numerach Motocykla jak również na www.motocykl-online.pl oraz na naszym facebookowym fanpage’u (www.facebook.com/Motocykl)

Na imprezę możesz zapisać się do 15 kwietnia. Wszystkie informacje znajdziesz na http://klasycznytriumph.pl

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Podczas dni testowych KTM-a będzie można polatać wszystkimi modelami szosowych sprzętów pomarańczowych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij