[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Triumphy! Kierunek Lanckorona!

Fani klasycznych Triumphów będą mieli okazję spotkać się 15 – 17 maja na pierwszej imprezie zorganizowanej specjalnie dla nich.

Klasyczne Triumphy

Jeżeli jesteś właścicielem Triumpha Bonneville, Thruxtona, Scramblera lub Thunderbirda 900 doczekałeś się imprezy specjalnie dla ciebie. Już w maju w Lanckoronie (woj. małopolskie) odbędzie się I Spotkanie Klasycznych Triumphów. Impreza ma łączyć wspólną jazdę z integracją. Bazą zlotu będzie Hotel Modrzewiówka położony w pięknej scenerii Pogórza Wielickiego. W planie spotkania jest wspólne zwiedzanie muzeum motocykli Rdzawe Diamenty w Ustroniu (Beskid Śląski) oraz loteria ze świetnymi nagrodami. Mają być także inne atrakcje, a nawet gość specjalny, ale o tym jako patron medialny będziemy was informować na bieżąco w kolejnych numerach Motocykla jak również na www.motocykl-online.pl oraz na naszym facebookowym fanpage’u (www.facebook.com/Motocykl)

Na imprezę możesz zapisać się do 15 kwietnia. Wszystkie informacje znajdziesz na http://klasycznytriumph.pl

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
W najbliższy weekend poznański sklep z częściami motocyklowymi Mieloch Motocykle zaprasza na dni otwarte ze specjalną ofertą dla klientów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA