[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Triumphy Tigery dla łowców okazji!

Początek roku to idealna pora na zakup motocykla. Tym bardziej, że Triumph ma dla swoich klientów ciekawą promocję. Przy zakupie najnowszego Tigera, będziesz mógł doposażyć go akcesoriami w znacznie niższej cenie!

Triumph Tiger 800, Triumph Tiger 1200, promocja, rabat

Mogłoby się wydawać, że nowy Tiger to tylko lekko odświeżony model – nic bardziej mylnego. Ekipa Triumpha chwali się i zapewnia, że w nowym Tygrysie wprowadzono ponad 100 zmian, w porównaniu do poprzednika. Zaczynając od redukcji masy, a kończąc na rozbudowanej elektronice.

Jeśli chciałbyś mieć Tigera w swoim garażu, to teraz Triumph ma ciekawą propozycję: kufry boczne i stelaż w mocno obniżonej cenie. Dzięki niej zaoszczędzisz ponad 3 tysiące złotych. To atrakcyjna oferta, bo Tiger to sprzęt typowo wyprawowy, a zestaw kufrów to podstawa każdej dalekiej podróży.

Przy zakupie Tigera 800 za stelaż i kufry boczne zapłacisz 999 zł (cena katalogowa 4281 zł). Jeśli jednak zdecydujesz się na większego Tigera 1200 - za stelaże i kufry zapłacisz 1499 zł (cena katalogowa 4547 zł).

Uwaga: musisz się spieszyć - pula promocyjnych zestawów liczy tylko 50 motocykli. Nie wiesz gdzie jest najbliższy salon Triumpha? Sprawdź tutaj http://www.triumphmotorcycles.pl/

REKLAMA

Zobacz też: 
Triumph Tiger 800 XCA - pierwsza jazda
Triumph Tiger 1200 - pierwsze wrażenia z jazdy

Zobacz również:
Dunlop wypuścił nowe opony - TrailMax TR 91 - przeznaczone do turystycznych enduro pokroju BMW GS 1200 R. Zobacz je w akcji.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij