Triumphy Tigery dla łowców okazji!

Początek roku to idealna pora na zakup motocykla. Tym bardziej, że Triumph ma dla swoich klientów ciekawą promocję. Przy zakupie najnowszego Tigera, będziesz mógł doposażyć go akcesoriami w znacznie niższej cenie!

Triumph Tiger 800, Triumph Tiger 1200, promocja, rabat Triumph

Mogłoby się wydawać, że nowy Tiger to tylko lekko odświeżony model – nic bardziej mylnego. Ekipa Triumpha chwali się i zapewnia, że w nowym Tygrysie wprowadzono ponad 100 zmian, w porównaniu do poprzednika. Zaczynając od redukcji masy, a kończąc na rozbudowanej elektronice.

Jeśli chciałbyś mieć Tigera w swoim garażu, to teraz Triumph ma ciekawą propozycję: kufry boczne i stelaż w mocno obniżonej cenie. Dzięki niej zaoszczędzisz ponad 3 tysiące złotych. To atrakcyjna oferta, bo Tiger to sprzęt typowo wyprawowy, a zestaw kufrów to podstawa każdej dalekiej podróży.

Przy zakupie Tigera 800 za stelaż i kufry boczne zapłacisz 999 zł (cena katalogowa 4281 zł). Jeśli jednak zdecydujesz się na większego Tigera 1200 - za stelaże i kufry zapłacisz 1499 zł (cena katalogowa 4547 zł).

Uwaga: musisz się spieszyć - pula promocyjnych zestawów liczy tylko 50 motocykli. Nie wiesz gdzie jest najbliższy salon Triumpha? Sprawdź tutaj http://www.triumphmotorcycles.pl/

Zobacz też: 
Triumph Tiger 800 XCA - pierwsza jazda
Triumph Tiger 1200 - pierwsze wrażenia z jazdy

REKLAMA