[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Triumphy Tigery dla łowców okazji!

Początek roku to idealna pora na zakup motocykla. Tym bardziej, że Triumph ma dla swoich klientów ciekawą promocję. Przy zakupie najnowszego Tigera, będziesz mógł doposażyć go akcesoriami w znacznie niższej cenie!

Triumph Tiger 800, Triumph Tiger 1200, promocja, rabat

Mogłoby się wydawać, że nowy Tiger to tylko lekko odświeżony model – nic bardziej mylnego. Ekipa Triumpha chwali się i zapewnia, że w nowym Tygrysie wprowadzono ponad 100 zmian, w porównaniu do poprzednika. Zaczynając od redukcji masy, a kończąc na rozbudowanej elektronice.

Jeśli chciałbyś mieć Tigera w swoim garażu, to teraz Triumph ma ciekawą propozycję: kufry boczne i stelaż w mocno obniżonej cenie. Dzięki niej zaoszczędzisz ponad 3 tysiące złotych. To atrakcyjna oferta, bo Tiger to sprzęt typowo wyprawowy, a zestaw kufrów to podstawa każdej dalekiej podróży.

Przy zakupie Tigera 800 za stelaż i kufry boczne zapłacisz 999 zł (cena katalogowa 4281 zł). Jeśli jednak zdecydujesz się na większego Tigera 1200 - za stelaże i kufry zapłacisz 1499 zł (cena katalogowa 4547 zł).

Uwaga: musisz się spieszyć - pula promocyjnych zestawów liczy tylko 50 motocykli. Nie wiesz gdzie jest najbliższy salon Triumpha? Sprawdź tutaj http://www.triumphmotorcycles.pl/

REKLAMA

Zobacz też: 
Triumph Tiger 800 XCA - pierwsza jazda
Triumph Tiger 1200 - pierwsze wrażenia z jazdy

Zobacz również:
Nadszedł czas na nowy, niewiarygodnie szybki sezon wyścigów Grand Prix. Z tej okazji Tissot prezentuje nowe zegarki dedykowane prestiżowej serii wyścigów MotoGP. Na początku sezonu, Tissot - Oficjalny Chronometrażysta MotoGP prezentuje kolekcję zegarków MotoGP 2013, dzięki którym fani nie przegapią żadnego z 18 tegorocznych wyścigów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij