[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Trzy lata w gratisie

„Małe pojemności z gwarancją niezawodności” – pod takim hasłem rusza promocja Yamahy obejmująca wszystkie modele o pojemności 125 cm3, które możesz prowadzić mając wyłącznie  samochodowe prawo jazdy kategorii B.

Tylko do końca kwietnia każdy klient przy zakupie dowolnej nowej Yamahy o pojemności silnika 125 cm3, otrzyma na nią trzeci rok gwarancji gratis. Akcja jest tym bardziej interesująca, że dotyczy ona zarówno skuterów z automatyczną skrzynią biegów, jak i typowych motocykli!

Marzysz o sportowym XMAX-ie 125? A może chcesz się przesiąść z auta na NMAX-a i zaoszczędzić czas stracony w korkach? Myślałeś o najnowszym MT-125 pochodzącym wprost z Ciemnej Strony Japonii? Nie zwlekaj dłużej! Odwiedź jednego z dilerów, kup z motocykli i ciesz się trzyletnim okresem gwarancji. 

Promocja trwa do 30.04.2020 r., regulamin promocji jest dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

Zobacz również:
Koronawirus zmienia nasz świat. Kilka dni temu wspominaliśmy o możliwości kupna dowolnej  Yamahy przez Internet. Dzisiaj dotarła do nas informacja o kolejnej firmie sprzedającej swoje jednoślady w sieci. W ten sposób możesz kupić dowolny model Junaka, a pojazd zostanie dostarczony pod drzwi twojego domu. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij