[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Trzy lata w gratisie

„Małe pojemności z gwarancją niezawodności” – pod takim hasłem rusza promocja Yamahy obejmująca wszystkie modele o pojemności 125 cm3, które możesz prowadzić mając wyłącznie  samochodowe prawo jazdy kategorii B.

Tylko do końca kwietnia każdy klient przy zakupie dowolnej nowej Yamahy o pojemności silnika 125 cm3, otrzyma na nią trzeci rok gwarancji gratis. Akcja jest tym bardziej interesująca, że dotyczy ona zarówno skuterów z automatyczną skrzynią biegów, jak i typowych motocykli!

Marzysz o sportowym XMAX-ie 125? A może chcesz się przesiąść z auta na NMAX-a i zaoszczędzić czas stracony w korkach? Myślałeś o najnowszym MT-125 pochodzącym wprost z Ciemnej Strony Japonii? Nie zwlekaj dłużej! Odwiedź jednego z dilerów, kup z motocykli i ciesz się trzyletnim okresem gwarancji. 

Promocja trwa do 30.04.2020 r., regulamin promocji jest dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

Zobacz również:
Do tej pory rzeszowski GOC znany był przede wszystkim z customowych przeróbek amerykańskich motocykli. W tym roku na warsztat trafiła maszyna prosto z Japonii - Yamaha Niken. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA