Twoje wymarzone BMW R18 w BMW Comfort Lease

Marzy ci się nowe BMW R18? BMW Motorrad ma dla ciebie wyjątkową ofertę leasingu w programie BMW Comfort Lease. R 18 może być twój na bardzo komfortowych warunkach.

BMW

BMW R 18 to dla wielu motocykl marzeń – piękna linia, potężny silnik i najlepsze podzespoły łączą się tu tworząc cruisera z prawdziwą duszą. Do tej pory aby go mieć trzeba było wysupłać ponad 95 000 zł, ale jeśli jesteś jednym z tych, którym marzy się taki motocykl w garażu BMW Motorrad ma dla ciebie bardzo korzystną ofertę. Niezależnie od tego czy prowadzisz działalność gospodarczą czy też jesteś klientem indywidualnym możesz skorzystać z oferty BMW Comfort Lease i już dziś stać się posiadaczem pięknego BMW R 18 nie martwiąc się o finanse. Oferta BMW daje możliwość comiesięcznej spłaty motocykla na bardzo komfortowych warunkach.

BMW Comfort Lease – o co chodzi?

Z oferty BMW Comfort Lease na model R 18 mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy jak i klienci indywidualni.

Różnica pomiędzy tradycyjnym leasingiem lub kredytem, a ofertą BMW Comfort Lease polega przede wszystkim na tym, że spłacasz tylko tę część wartości motocykla, która „zużywa się” w trakcie trwania umowy. Działa to tak, że po ustaleniu wpłaty własnej oraz zadeklarowanego rocznego przebiegu obliczana jest orientacyjna utrata wartości w czasie trwania umowy, a na jej podstawie obliczana jest miesięczna rata leasingu. Po upłynięciu okresu umowy to ty decydujesz co chcesz dalej robić – spłacić pozostałą wartość motocykla i wykupić go na własność, czy też zwrócić go i zakończyć leasing, lub wziąć kolejny motocykl na podobnych warunkach. Wartość końcowego wykupu również jest kalkulowana na podstawie średniego przebiegu rocznego oraz długości trwania umowy. Nie musisz martwić się sprzedażą używanego motocykla po zakończeniu umowy. Dodatkowo BMW daje ci możliwość zdecydowania o wysokości wstępnej wpłaty (od 0 do 35% wartości pojazdu) oraz czy preferujesz raty stałe, czy też zmienne.

 

BMW R18 Classic - nowość 2021BMW

Okres trwania umowy również jest elastyczny – może trwać od 24 do nawet 60 miesięcy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz firmę BMW Comfort Lease możesz traktować jak typowy leasing operacyjny, co oznacza, że zarówno opłatę wstępną jak i miesięczne raty możesz traktować jako koszty uzyskania przychodu i odliczyć je od podatku.

Jak wziąć leasing BMW Comfort Lease?

Procedura wzięcia udziału w programie BMW Comfort Lease jest prosta. Wystarczy wybrać motocykl który nas interesuje (w tym przypadku BMW R 18), wraz z konsultantem i ustalić parametry leasingu: długość okresu obowiązywania umowy, zdeklarowany średni roczny przebieg w kilometrach i wysokość wpłaty początkowej. Później wystarczy dostarczyć wymagane dokumenty, podpisać umowę i odebrać swoje wymarzone BMW R 18. Dodatkowo BMW zaopiekuje się tobą przez cały okres trwania umowy – przypomni o nadchodzącym terminie zakończenia umowy, zaproponuje ci korzystne możliwości zakończenia leasingu i ułatwi zwrot motocykla jeśli zdecydujesz się na takie zakończenie umowy.

Jesteś zainteresowany? Kalkulator rat do oferty BMW Comfort Lease na model R 18 znajdziesz pod tym linkiem: kalkulator.bmw-motorrad.pl/r18. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź najbliższy salon sprzedaży BMW Motorrad lub skontaktuj się z konsultantem. Kontakt do konsultanta również znajdziesz na stronie kalkulatora motocyklowego.

Korzyści BMW Comfort Lease na BMW R 18:

  •  korzystnie skalkulowane raty miesięczne
  •  zawarcie umowy bez wpłaty początkowej, lub spłata nawet do 35% wartości motocykla
  •  elastyczny termin trwania umowy – od 24 do 60 miesięcy
  •  rata stała lub zmienna
  •  różne opcje zakończenia kontraktu: wykup motocykla, zwrot lub kontynuowanie leasingu i wymiana na nowy motocykl
  •  oferta Comfort Lease dostępna dla przedsiębiorców (z korzyściami leasingu operacyjnego) oraz dla klientów indywidualnych

Więcej informacji na stronie www.bmw-motorrad.pl/r-18-bmw-motorrad-comfort-lease

BMW R 18 w Comfort LeaseBMW Motorrad