Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.4

Tydzień motocyklowy w Lidlu

Zbliża się sezon motocyklowy więc w Lidlu już od przyszłego poniedziałku 11 marca rozpoczyna się tydzień motocyklowy. W ofercie będzie sporo akcesoriów, kaski, kombinezony przeciwdeszczowe rękawice i pokrowce. Produkty Lidla może nie są megazaawansowane technicznie, ale za niską cenę można wyrwać coś całkiem fajnego.

Chociaż nie mieliśmy w rękach wszystkich produktów dostępnych w Lidlu, kilka z nich do nas trafiło i udało się je przeczochrać. Efekty były zadziwiające. Poniżej znajdziecie opinie o przetestowanych fantach Lidla - kasku i kombinezonie przeciwdeszczowym. Fakt że cena tych produktów jest atrakcyjna miał niemałe znaczenie, jednak oba produkty zaskoczyły nas też jakościową. Z resztą przeczytajcie sami. W trakcie testu są jeszcze rękawice i pokrowiec na motocykl. W planach pozostały jeszcze skarpety:) Tydzień motocyklowy w Lidlu startuje w najbliższy poniedziałek 11 marca.Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij