Uchwyty motocyklowe RAM X-Grip wciąż na topie

Dla motocyklistów potrzebujących w 100% pewnego uchwytu do smartfona lub nawigacji, RAM Mounts posiada w swojej ofercie popularny uchwyt X-Grip w różnych wariantach montażowych. I od lat robi on niezwykłą robotę!

RAM Mounts X-Grip RAM Mounts
RAM Mounts X-Grip

Motocyklowe uchwyty z serii X-Grip są doskonale znane w motocyklowym świecie. Korzystają z nich Ci, dla których najważniejsza jest solidność i pewność chwytu przewożonego urządzenia. Ci zaś którzy z nich nie korzystają, szukają swoich smartfonów po poboczach i przydrożnych rowach. I przy zakupie kolejnego urządzenia nabywają właśnie X-Gripa. Zestawy dedykowane motocyklistom składają się z mocowania X-Grip, ramion różnej długości i z różnych wariantów baz montowanych do motocykla. Wszystkie te 3 elementy bazują na systemie kulowym, oferując różnorodne kąty i sposoby mocowania - od standardowych mocowań typu u-bolt na kierownicy, po mocowania do główki ramy, a skończywszy na uchwytach montowanych do pokrywy wlewu paliwa.

Mocowanie X-Grip, dzięki gumowym nakładkom na końcach chwytów i dodatkowemu gumowemu zabezpieczeniu zakładanym od tyłu, zapewnia niezwykłą pewność i siłę utrzymania przewożonego w nim urządzenia. Dwa dostępne rozmiary pozwalają na odpowiedni dobór uchwyty do wielkości np. użytkowanego smartfona. Jednocześnie są one zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dostęp do wszystkich portów urządzenia.

Najważniejsze cechy motocyklowych uchwytów X-Grip:

◦ Idealne dopasowanie do urządzenia dzięki mechanizmowi sprężynowemu

◦ Stabilne trzymanie urządzenia dzięki gumowym nakładkom na końcach uchwytu

◦ Wiele możliwości montażowych dzięki szerokiemu zakresowi akcesoriów RAM Mounts

◦ Wysoka jakość wykonania

◦ Szeroki zakres regulacji

◦ Dożywotnia gwarancja

Uchwyty RAM Mounts znajdziecie w najlepszych sklepach motocyklowych w całym kraju. Jeśli zaś prowadzicie taki sklep i jesteście zainteresowani współpracą, to wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest firma RAM Baltic - www.ram-baltic.pl

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA