Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ukradnij motocykl - sprzedaj go na allegro!

Lubliniecka policja zatrzymała 27-letniego mieszkańca Lublińca który chciał sprzedać na allegro kradziony motocykl. Skąd wiedzieli, że był kradziony? Oto cała historia:

Pewnemu mieszkańcowi województwa opolskiego kilka miesięcy temu skradziono z podwórka Hondę. Własciciel jednak nie poddawał się i szukał swojego motocykla, bo jak często bywa kradzione motocykle lub ich części trafiają na aukcje internetowe. Po kilku miesiącach trafił na swój motocykl wystawiony na sprzedaż przez 27-letniego mieszkańca Lublińca. Eks-własciciel umówił się na spotkanie ze sprzedawcą, a w międzyczasie powiadomił o całej sprawie policję. Ta stanęła na wysokości zadania i zatrzymała niedoszłego sprzedawcę oraz zabezpieczyła motocykl. Teraz "miłośnik cudzesów" pan "lepka rączka" odpowie za kradzież. Nie wiemy jednak czy własciciel odzyska motocykl, tymczasem znaleźliśmy na portalu OtoMoto tylko dwie Hondy z Lublińca w tym jedną, o dziwo bez prawa rejestracji. Gdy zadzwoniliśmy dowiedzieliśmy się, że motocykl jest już sprzedany. Ciekawe... Bardzo ciekawe...

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij